Sklep budowlany

Sklep budowlany internetowy
Nasza hurtownia budowlana i sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów do wykończenia wnętrz. Jeśli więc remontujesz mieszkanie, to w naszej hurtowni znajdziesz najróżniejszego rodzaju materiały budowlane, czy farby. Pruszcz Gdański to miasto, w którym znajdziesz nasz magazyn. Przywita Cię tu zespół specjalistów, którzy chętnie doradzą Ci, jakie materiały budowlane, lakiery i farby wybrać.

Windy i schody ruchome

Części do wind
Oferujemy urządzenia i ich komponenty wykorzystywane na co dzień w galeriach handlowych, urzędach czy biurowcach do przemieszczania się między piętrami. Części do wind w naszym sklepie online to szeroki wybór elementów do ich sprawnej naprawy i konserwacji. W naszym sklepie znajdziesz też elementy do schodów ruchomych i dźwigów osobowych.

Monitorowanie stanu technicznego maszyn

Diagnostyka silników elektrycznych
W naszej palecie usług dla przemysłu znajduje się również sprawdzanie stanu technicznego wielu maszyn. Systematyczna diagnostyka silników elektrycznych i pomp pozwala na wydłużenie ich bezawaryjnego działania. Poza tym w przypadku pojawienia się usterki, mamy okazję od razu ją usunąć, by systemy pracowały bez przerw, narażających właściciela na koszty i inne problemy.

« 1 2