Sil-Tech - produkcja korków

Korki silikonowe
Korzystając z wysokiej jakości produktów i dbając o potrzeby Klientów, firma Sil-Tech jest w stanie zaproponować najwyższej jakości produkty, w tym korku silikonowe o bardzo zróżnicowanych parametrach, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Ich zadania są bardzo zróżnicowane - sprawdzają się zarówno jako stabilizatory przystających modułów, jak również uszczelnienie butelek. Są maksymalnie elastycznie, doskonale dostosowują się do danej powierzchni i są niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne.

Organizacja rejsów na morzach

Rejsy morskie
Bez względu na to czy pragniecie Państwo spędzić czas na słonecznych plażach i wodach w Hiszpanii, Włoszech czy na Seszelach, proponujemy wspaniałe rejsy morskie, podczas których będziecie mieli możliwość podróżowania i zwiedzania najbardziej urokliwych zakątków świata. Zapraszamy do wynajmu komfortowych łodzi o doskonałym wyposażeniu i skorzystania z usług profesjonalnego skippera, który poprowadzi Państwa wbrew falom, burzom oraz innym problemom. Maszty w górę i cała naprzód - do upragnionego celu!

Wynajem aut

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowała dla Was nasza wypożyczalnia samochodów. Znajdziecie u nas wynajem pojazdów, które sprawdzają się do ich wykorzystania w firmach czy też domach naszych klientów. Zapewniamy Wam szeroki wybór modeli oraz najbardziej atrakcyjne ceny w Bydgoszczy.

Wyciągarki24 - naprawa i sprzedaż sprzętu

Wyciągarka hydrauliczna
Czasami wymagany jest wyjątkowo specjalistyczny sprzęt do wykonywania niecodziennych prac warsztatowych. Sprzedawana w sklepie internetowym Wyciągarki24 wyciągarka hydrauliczna Dragon Winch Hidra DWHI 300 HD, nada się idealnie do przenoszenia przedmiotów nawet o wadze 265kg, zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Spedycja krajowa i zagraniczna z firmą PartnersPol

Transport krajowy
Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w kwestii usług logistycznych? PartnersPol oferuje Ci transport krajowy i zagraniczny, obejmujący zarówno załadunki całopojazdowe jak i częściowe. Posiadamy ponad 400 pojazdów typu plandeka, chłodnia oraz izoterma, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju towarów. Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem spedycyjnym.

Malowanie aut - Lakiernik TCL

Bllacharstwo Łódź
Witaj w warsztacie TCL w Łodzi. Naprawy powypadkowe są naszą specjalnością. Jeśli masz na koncie solidną stłuczkę, a teraz myślisz o sprzedaży samochodu lub zwyczajnie chcesz go używać w dalszym ciągu, my postawimy go na nogi. Nowoczesne techniki prostowania blach sprawią, że po uderzeniu nie zostanie żaden widoczny gołym okiem ślad. Stosujemy sprawdzone i dokładne podkłady, szpachle. Nasz lakiernik samochodowy skrupulatnie nałoży nową powłokę lśniącego koloru na twoją karoserię.

Monitoring pojazdów
Aby sprawować dokładną kontrolę nad samochodami służbowymi, najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich Państwa jest właściwy monitoring pojazdów. To doskonały sposób na kontrolę pracy różnych osób. Często zdarza się, że przedstawiciele handlowi wykorzystują samochody służbowe do wykonywania prywatnych czynności. Nasze rozwiązania cieszą się zainteresowaniem wśród wielu klientów.

Filtry hydrauliczne
Jeśli dbają Państwo o posiadane pojazdy, to z pewnością chętnie zapoznają się z właściwościami oferowanych w naszym sklepie internetowym, profesjonalnych produktów. Filtry hydrauliczne zapobiegają uszkodzeniom silnika, wynikającym z zanieczyszczeń pojawiających się w cieszy roboczej. Bardzo dobrze oddzielają szkodliwe cząstki stałe, pyły, wodę, kwasy lub związki chemiczne. Prezentujemy wiele modeli, w bardzo atrakcyjnych cenach, co sprawia, że z łatwością można dobrać je do preferencji oraz modelu samochodu.

Taśmy transportujące
Dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości elementy przenośnikowe, takie jak taśmy transportowe oraz szereg innych produktów usprawniających pracę zakładów produkcyjnych. W ofercie dostępne są więc wały gumowe, rolki, a także pasy napędowe. Oferowane przez nas elementy wyróżnia wysoka jakość oraz odporność na działanie czynników mechanicznych.

Wymienne moduły hydrauliczne do koparek

Osprzęty koparkowe
Funkcjonalność wielu maszyn można rozszerzyć, wyposażając je w dodatkowe moduły hydrauliczne. Proponowane przez nas osprzęty koparkowe bijakowe lub gąsienicowe, zamocowane zamiast łyżki, będą dużym ułatwieniem podczas prac związanych z wbijaniem pali lub metalowych profili, a także transportowaniem kontenerów.

Naprawa aut francuskich na Dolnym Śląsku

Serwis Citroen Wrocław
Tworzymy sieć uznanych warsztatów samochodowych na terenie całej Polski, także we Wrocławiu. Ze względu na konieczność spełnienia rygorystycznych norm, by móc przystąpić do naszej bazy, a także regularnymi kontrolami w zakładach, zapewniamy, że polecany serwis Citroen profesjonalnie zajmie się Państwa autem.

Wynajem aut Bydgoszcz
Przedmiotem naszej działalności jest wynajem aut. Bydgoszcz to siedziba naszej firmy, która stara się zapewnić wszystkim klientom najwyższy poziom i wyjątkowo korzystną propozycję. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu na krótszy czy dłuższy czas, nasza oferta jest najbardziej atrakcyjna w regionie.