Sprzedaż elementów przekładni pasowych

Koła pasowe
Przede wszystkim łatwością w montażu, a także w demontażu wyróżniają się koła pasowe, które oferowane są przez nasz sklep internetowy. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji klinowej, płaskiej oraz zębatej, które odróżniają się od siebie przede wszystkim różną liczbą rowków, a także ich umiejscowieniem.

Części motoryzacyjne

Pedał gazu
Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą części oraz serwisem aut dostawczych i osobowych. Oferujemy elementy do wszystkich wiodących marek, a nasz asortyment obejmuje między innymi wyposażenie wnętrza i pedał gazu.Nasze komponenty do samochodów pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców, co jest gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Akcesoria do motocykli i skuterów

Części motocyklowe
W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów przeznaczonych dla segmentu pojazdów silnikowych. Oferujemy wysokiej jakości części motocyklowe spełniające wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa, dedykowane modelom Suzuki. Nasz asortyment obejmuje elementy wszystkich układów, m.in. paski napędowe, filtry powietrza i paliwa, czujniki, uszczelki i korki wlewowe.

Filtracja płynu hydraulicznego

Usuwanie wody z oleju
Każdy mechanik wie, że klarowność płynu hydraulicznego ma znaczący wpływ na jego działania, a to przekłada się bardzo na działanie maszyn korzystających z tego typu napędów. Usuwanie wody z oleju, małych frakcji i większych drobin może zostać skutecznie przeprowadzone dzięki zamontowaniu filtrów prezentowanych w naszej ofercie.

Stacje ładowania aut elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Proponujemy nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, które tworzą stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oferujemy instalację punktów dla pojazdów prywatnych oraz służbowych, które mogą być założone przy biurach, parkingach lub hotelach. Prowadzimy również szkolenia rozwijające wiedzę z zakresu prawa w elektromobilności.

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Naprawa pompowtryskiwaczy
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług motoryzacyjnych. Oferujemy naprawę pompowtryskiwaczy. W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które są gwarancją przeprowadzenia prac w niezwykle krótkim czasie. Oferujemy regenerację, regulację oraz czyszczenie.

serwis stacji paliw

serwis stacji paliw
Działalność naszego przedsiębiorstwa ściśle opiera się na obowiązujących przepisach, w których słowo bezpieczeństwo jest wymienione przez wszystkie przypadki. To oczywiste, przecież uszkodzone dystrybutory benzyn oraz inne instalacje powodują realne zagrożenie. Dlatego oferowany przez firmę Petroster serwis stacji paliw obejmuje nie kontrolę techniczną, ale również remonty i inne prace modernizacyjne. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy!

Samochód dla każdego

Wypożyczalnia samochodów Warszawa
Potrzebujesz przewieźć swoje rzeczy? A może szykują się wakacje z dala od domu? Wypożyczalnia samochodów, mieszcząca się w Warszawie, to miejsce którego szukasz. Oferujemy bogaty wybór pojazdów z możliwością wynajmu na dobę, kilka dni, jak i ponad miesiąc. Posiadamy również auta luksusowe, by dopasować usługę do każdego klienta.

Jazda motorowerem

Prawo jazdy AM
Od 2013 roku istnieje nowa kategoria prowadzenia pojazdów, jakimi są motorower i lekki quad. Generalnie dostępne od ukończenia 14. roku życia, prawo jazdy AM uprawnia do jeżdżenia powyższymi, a my szkolimy i uczymy, aby zostało ono jak najlepiej osiągnięte i zrealizowane. Zapewniamy po 5 godzin teorii i praktyki oraz zajęcia praktyczne na dwuśladach renomowanych marek.

Ochronne rozwiązania imprezowe

barierki koncertowe
Impreza w plenerze? Musisz zadbać nie tylko o odpowiednie bezpieczeństwo artystów, ale również publiczności. W ofercie sklepu internetowego znajdują się barierki koncertowe, które również świetnie sprawdzą się na wydarzeniach sportowych. Ich zaletą jest wysoka mobilność oraz zoptymalizowana waga, która utrzyma tłumy.

Regały do przechowywania

Skup regałów magazynowych
Proponujemy najwyższe ceny na rynku. Z powodzeniem prowadzimy skup regałów magazynowych. Wyceniamy produkt na podstawie zdjęć. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, proces demontażu mebli przeprowadzimy za ciebie - i to za darmo! Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.

Sklep samochodowy

felgi terenowe
Te części samochodów powinny być niezawodne i gotowe dosłownie na wszystko. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz felgi terenowe o bardzo dużej średnicy, a mianowicie 20x9". Cechuje je wysoka nośność, co bezpośrednio wpływa na wyniki samochodu w trudnych warunkach, na przykład na nieubitych ścieżkach i błotnistych drogach.

Tworzenie dodatkowych egzemplarzy klucza

Dorabianie kluczy domowych
Wiemy, że wypadki chodzą po ludziach i czasem dzieją się rzeczy, których nie planujemy. Z tego względu prowadzimy firmę, której celem jest m.in. dorabianie kluczy domowych w sytuacji ich zagubienia. Będą one miały dokładnie takie same parametry, jak te wcześniejsze. Wykonanie takiej pracy zajmuje jedynie kilkanaście minut.