Spedycja krajowa i zagraniczna z firmą PartnersPol

Transport krajowy
Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w kwestii usług logistycznych? PartnersPol oferuje Ci transport krajowy i zagraniczny, obejmujący zarówno załadunki całopojazdowe jak i częściowe. Posiadamy ponad 400 pojazdów typu plandeka, chłodnia oraz izoterma, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju towarów. Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem spedycyjnym.

Sprzedaż elementów przekładni pasowych

Koła pasowe
Przede wszystkim łatwością w montażu, a także w demontażu wyróżniają się koła pasowe, które oferowane są przez nasz sklep internetowy. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji klinowej, płaskiej oraz zębatej, które odróżniają się od siebie przede wszystkim różną liczbą rowków, a także ich umiejscowieniem.

Części motoryzacyjne

Pedał gazu
Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą części oraz serwisem aut dostawczych i osobowych. Oferujemy elementy do wszystkich wiodących marek, a nasz asortyment obejmuje między innymi wyposażenie wnętrza i pedał gazu.Nasze komponenty do samochodów pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców, co jest gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Akcesoria do motocykli i skuterów

Części motocyklowe
W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów przeznaczonych dla segmentu pojazdów silnikowych. Oferujemy wysokiej jakości części motocyklowe spełniające wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa, dedykowane modelom Suzuki. Nasz asortyment obejmuje elementy wszystkich układów, m.in. paski napędowe, filtry powietrza i paliwa, czujniki, uszczelki i korki wlewowe.

Systemy bezpiecznego przewozu towarów

Siatki zabezpieczające
Oferujemy systemy na szeroką skalę wykorzystywane w branży transportowej. Siatki zabezpieczające, pasy transportowe zwykłe, do lawet oraz z napinaczem, a także odciągi łańcuchowe i linki holownicze - wszystkie te rozwiązania to podstawa prawidłowego przewozu towarów i przedmiotów wielkogabarytowych.

Filtracja płynu hydraulicznego

Usuwanie wody z oleju
Każdy mechanik wie, że klarowność płynu hydraulicznego ma znaczący wpływ na jego działania, a to przekłada się bardzo na działanie maszyn korzystających z tego typu napędów. Usuwanie wody z oleju, małych frakcji i większych drobin może zostać skutecznie przeprowadzone dzięki zamontowaniu filtrów prezentowanych w naszej ofercie.

Stacje ładowania aut elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Proponujemy nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, które tworzą stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oferujemy instalację punktów dla pojazdów prywatnych oraz służbowych, które mogą być założone przy biurach, parkingach lub hotelach. Prowadzimy również szkolenia rozwijające wiedzę z zakresu prawa w elektromobilności.

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Naprawa pompowtryskiwaczy
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług motoryzacyjnych. Oferujemy naprawę pompowtryskiwaczy. W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które są gwarancją przeprowadzenia prac w niezwykle krótkim czasie. Oferujemy regenerację, regulację oraz czyszczenie.

Laweta w Świętokrzyskiem

Lawety Kielce
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej świętokrzyskiej firmy, specjalizującej się w wynajmie nowoczesnych autolawet, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów z Kielc i okolic. Dzięki nim będziecie Państwo mieli możliwość przetransportowania swojego pojazdu w dowolne miejsce albo skorzystania z możliwości holowania środka transportu, który uległ wypadkowi lub awarii. Jesteśmy dyspozycyjni, zapewniamy promocje i fachową obsługę, dbając przede wszystkim o satysfakcję oraz zadowolenie naszych Klientów.

serwis stacji paliw

serwis stacji paliw
Działalność naszego przedsiębiorstwa ściśle opiera się na obowiązujących przepisach, w których słowo bezpieczeństwo jest wymienione przez wszystkie przypadki. To oczywiste, przecież uszkodzone dystrybutory benzyn oraz inne instalacje powodują realne zagrożenie. Dlatego oferowany przez firmę Petroster serwis stacji paliw obejmuje nie kontrolę techniczną, ale również remonty i inne prace modernizacyjne. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy!

Polskie maszyny i linie pakujące

Linie pakujące
W skład asortymentu naszej firmy wchodzą nie tylko linie pakujące, owijarki czy urządzenia do pakowania, ale również pakowarki i maszyny pakujące typu flow pack. Specjalnie dla Państwa prezentujemy maszyny naszej marki RadPak, dlatego te urządzenia do pakowania i inne maszyny to gwarancja najwyższej jakości. Jeżeli chodzi o pakowarki, zapewniamy również profesjonalne doradztwo dla firm oraz klientów indywidualnych. Po więcej informacji na temat urządzeń do pakowania i maszyn pakujących, zapraszamy Państwa serdecznie na nasza stronę internetową.

Samochód dla każdego

Wypożyczalnia samochodów Warszawa
Potrzebujesz przewieźć swoje rzeczy? A może szykują się wakacje z dala od domu? Wypożyczalnia samochodów, mieszcząca się w Warszawie, to miejsce którego szukasz. Oferujemy bogaty wybór pojazdów z możliwością wynajmu na dobę, kilka dni, jak i ponad miesiąc. Posiadamy również auta luksusowe, by dopasować usługę do każdego klienta.

Jazda motorowerem

Prawo jazdy AM
Od 2013 roku istnieje nowa kategoria prowadzenia pojazdów, jakimi są motorower i lekki quad. Generalnie dostępne od ukończenia 14. roku życia, prawo jazdy AM uprawnia do jeżdżenia powyższymi, a my szkolimy i uczymy, aby zostało ono jak najlepiej osiągnięte i zrealizowane. Zapewniamy po 5 godzin teorii i praktyki oraz zajęcia praktyczne na dwuśladach renomowanych marek.

Ochronne rozwiązania imprezowe

barierki koncertowe
Impreza w plenerze? Musisz zadbać nie tylko o odpowiednie bezpieczeństwo artystów, ale również publiczności. W ofercie sklepu internetowego znajdują się barierki koncertowe, które również świetnie sprawdzą się na wydarzeniach sportowych. Ich zaletą jest wysoka mobilność oraz zoptymalizowana waga, która utrzyma tłumy.

Transport towarów

Laweta 3 osiowa
Szukasz odpowiedniego sprzętu do transportowania różnorodnych rzeczy? Może Ci się przydać laweta 3 osiowa, którą można przyczepić do ciężarówki Za pomocą tego sprzętu przewieziesz różnorodne przedmioty takie jak np. samochody osobowe, łódki i wiele innych. Zmień z nami znaczenie transportu i udoskonal przewóz towarów!