Wynajem aut

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowała dla Was nasza wypożyczalnia samochodów. Znajdziecie u nas wynajem pojazdów, które sprawdzają się do ich wykorzystania w firmach czy też domach naszych klientów. Zapewniamy Wam szeroki wybór modeli oraz najbardziej atrakcyjne ceny w Bydgoszczy.

Spedycja krajowa i zagraniczna z firmą PartnersPol

Transport krajowy
Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w kwestii usług logistycznych? PartnersPol oferuje Ci transport krajowy i zagraniczny, obejmujący zarówno załadunki całopojazdowe jak i częściowe. Posiadamy ponad 400 pojazdów typu plandeka, chłodnia oraz izoterma, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju towarów. Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem spedycyjnym.

Taśmy transportujące
Dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości elementy przenośnikowe, takie jak taśmy transportowe oraz szereg innych produktów usprawniających pracę zakładów produkcyjnych. W ofercie dostępne są więc wały gumowe, rolki, a także pasy napędowe. Oferowane przez nas elementy wyróżnia wysoka jakość oraz odporność na działanie czynników mechanicznych.

Sprzedaż elementów przekładni pasowych

Koła pasowe sklep
Przede wszystkim łatwością w montażu, a także w demontażu wyróżniają się koła pasowe, które oferowane są przez nasz sklep internetowy. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji klinowej, płaskiej oraz zębatej, które odróżniają się od siebie przede wszystkim różną liczbą rowków, a także ich umiejscowieniem.

Taśma dwustronna piankowa

Taśma dwustronna piankowa
Taśma dwustronna piankowa to bardzo popularny produkt, który jest używany praktycznie codziennie w każdym mieszkaniu. Warto jednak zawsze pamiętać o tym, aby tego typu produkt kupić od najlepszego dostawcy - przecież im lepszy produkt, tym lepszy jego efekt działania! Dlatego polecam taśmy dwustronne piankowe

Diagnostyka komputerowa Boża Wola
Coraz więcej elementów Twojego pojazdu składa się z urządzeń elektronicznych podłączonych do głównego procesora pokładowego. Dlatego jedną z usług naszego warsztatu w Bożej Woli jest diagnostyka komputerowa, ponieważ nie można opierać naprawy auta tylko na czynnościach fizycznych i trzeba sprawdzić także elektronikę.

Progi zwalniające
Dlaczego tak bardzo popularnym narzędziem, służącym wzmocnieniu bezpieczeństwa na drogach, są progi zwalniające? O ich skuteczności świadczą statystki! Są to produkty niezwykle proste w montażu. Wyposażone w elementy odblaskowe - same w sobie nie stanowią dodatkowego zagrożenia dla użytkowników ruchu drogowego. Są trwałe i wytrzymałe - nawet na kilkutonowy nacisk. Zmuszają kierowców do zdjęcia nogi z gazu, a tym samym - przyczyniają się do większego bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. W naszej ofercie znajdą państwo modele różnych rozmiarów.

Warsztat samochodowy

Serwis samochodowy Bosch
Nasz profesjonalny serwis samochodowy zaprasza do współpracy! To właśnie tutaj swoje usługi świadczą wykwalifikowani pracownicy, proponujący najkorzystniejsze rozwiązania wszystkim klientom. Dbamy o naszych partnerów, zapewniając im korzystne warunki współpracy i niezawodność w każdej sytuacji! Zapraszamy do Bytomia.

Części motoryzacyjne

Pedał gazu
Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą części oraz serwisem aut dostawczych i osobowych. Oferujemy elementy do wszystkich wiodących marek, a nasz asortyment obejmuje między innymi wyposażenie wnętrza i pedał gazu.Nasze komponenty do samochodów pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców, co jest gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Naprawa aut

BMW serwis Koszalin
Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i od samego początku zajmuje się naprawą pojazdów różnych marek, jak na przykład BMW. Serwis w Koszalinie oferuje prace realizowane przez bardzo doświadczonych mechaników, co jest gwarancją najwyższej jakości usług. Zadbamy o Twoje auto, jak o swoje własne!

Akcesoria do motocykli i skuterów

Części motocyklowe
W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów przeznaczonych dla segmentu pojazdów silnikowych. Oferujemy wysokiej jakości części motocyklowe spełniające wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa, dedykowane modelom Suzuki. Nasz asortyment obejmuje elementy wszystkich układów, m.in. paski napędowe, filtry powietrza i paliwa, czujniki, uszczelki i korki wlewowe.

Opony w dobrej cenie

Wyprzedaż opon letnich
Odpowiednie wyposażenie samochodu jest absolutnie konieczne, jednak może być bardzo kosztowne. Dlatego nasz sklep internetowy organizuje wyprzedaż opon letnich. Każdy kierowca musi je posiadać i teraz możesz się w nie zaopatrzyć w korzystnej cenie. Oferujemy artykuły czołowych producentów z gwarancją nawet do 5 lat.