Wynajem aut

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowała dla Was nasza wypożyczalnia samochodów. Znajdziecie u nas wynajem pojazdów, które sprawdzają się do ich wykorzystania w firmach czy też domach naszych klientów. Zapewniamy Wam szeroki wybór modeli oraz najbardziej atrakcyjne ceny w Bydgoszczy.

Spedycja krajowa i zagraniczna z firmą PartnersPol

Transport krajowy
Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w kwestii usług logistycznych? PartnersPol oferuje Ci transport krajowy i zagraniczny, obejmujący zarówno załadunki całopojazdowe jak i częściowe. Posiadamy ponad 400 pojazdów typu plandeka, chłodnia oraz izoterma, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju towarów. Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem spedycyjnym.

Sprzedaż elementów przekładni pasowych

Koła pasowe
Przede wszystkim łatwością w montażu, a także w demontażu wyróżniają się koła pasowe, które oferowane są przez nasz sklep internetowy. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji klinowej, płaskiej oraz zębatej, które odróżniają się od siebie przede wszystkim różną liczbą rowków, a także ich umiejscowieniem.

Progi zwalniające
Dlaczego tak bardzo popularnym narzędziem, służącym wzmocnieniu bezpieczeństwa na drogach, są progi zwalniające? O ich skuteczności świadczą statystki! Są to produkty niezwykle proste w montażu. Wyposażone w elementy odblaskowe - same w sobie nie stanowią dodatkowego zagrożenia dla użytkowników ruchu drogowego. Są trwałe i wytrzymałe - nawet na kilkutonowy nacisk. Zmuszają kierowców do zdjęcia nogi z gazu, a tym samym - przyczyniają się do większego bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. W naszej ofercie znajdą państwo modele różnych rozmiarów.

Warsztat samochodowy

Serwis samochodowy Bosch
Nasz profesjonalny serwis samochodowy zaprasza do współpracy! To właśnie tutaj swoje usługi świadczą wykwalifikowani pracownicy, proponujący najkorzystniejsze rozwiązania wszystkim klientom. Dbamy o naszych partnerów, zapewniając im korzystne warunki współpracy i niezawodność w każdej sytuacji! Zapraszamy do Bytomia.

Części motoryzacyjne

Pedał gazu
Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą części oraz serwisem aut dostawczych i osobowych. Oferujemy elementy do wszystkich wiodących marek, a nasz asortyment obejmuje między innymi wyposażenie wnętrza i pedał gazu.Nasze komponenty do samochodów pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców, co jest gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Akcesoria do motocykli i skuterów

Części motocyklowe
W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów przeznaczonych dla segmentu pojazdów silnikowych. Oferujemy wysokiej jakości części motocyklowe spełniające wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa, dedykowane modelom Suzuki. Nasz asortyment obejmuje elementy wszystkich układów, m.in. paski napędowe, filtry powietrza i paliwa, czujniki, uszczelki i korki wlewowe.

Systemy bezpiecznego przewozu towarów

Siatki zabezpieczające
Oferujemy systemy na szeroką skalę wykorzystywane w branży transportowej. Siatki zabezpieczające, pasy transportowe zwykłe, do lawet oraz z napinaczem, a także odciągi łańcuchowe i linki holownicze - wszystkie te rozwiązania to podstawa prawidłowego przewozu towarów i przedmiotów wielkogabarytowych.

Filtracja płynu hydraulicznego

Usuwanie wody z oleju
Każdy mechanik wie, że klarowność płynu hydraulicznego ma znaczący wpływ na jego działania, a to przekłada się bardzo na działanie maszyn korzystających z tego typu napędów. Usuwanie wody z oleju, małych frakcji i większych drobin może zostać skutecznie przeprowadzone dzięki zamontowaniu filtrów prezentowanych w naszej ofercie.

Stacje ładowania aut elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Proponujemy nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie, które tworzą stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oferujemy instalację punktów dla pojazdów prywatnych oraz służbowych, które mogą być założone przy biurach, parkingach lub hotelach. Prowadzimy również szkolenia rozwijające wiedzę z zakresu prawa w elektromobilności.

System statystyczny

Intrastat kontakt
Wejście do Unii Europejskiej zniosło obowiązek wypełniania dokumentów celnych takich jak deklaracje i druki. Intrastat jest ogólnoeuropejskim systemem komputerowym, który gromadzi dokładne dane na temat wymiany towarów między krajami UE. Każda firma prowadząca handel z krajami Unii zobowiązana jest do comiesięcznego raportowania jej rozmiaru w tym systemie. Prosimy o kontakt wszystkie zainteresowane firmy.