Wynajem aut

wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotowała dla Was nasza wypożyczalnia samochodów. Znajdziecie u nas wynajem pojazdów, które sprawdzają się do ich wykorzystania w firmach czy też domach naszych klientów. Zapewniamy Wam szeroki wybór modeli oraz najbardziej atrakcyjne ceny w Bydgoszczy.

Spedycja krajowa i zagraniczna z firmą PartnersPol

Transport krajowy
Szukasz firmy, która ma duże doświadczenie w kwestii usług logistycznych? PartnersPol oferuje Ci transport krajowy i zagraniczny, obejmujący zarówno załadunki całopojazdowe jak i częściowe. Posiadamy ponad 400 pojazdów typu plandeka, chłodnia oraz izoterma, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju towarów. Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem spedycyjnym.

Taśmy transportujące
Dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości elementy przenośnikowe, takie jak taśmy transportowe oraz szereg innych produktów usprawniających pracę zakładów produkcyjnych. W ofercie dostępne są więc wały gumowe, rolki, a także pasy napędowe. Oferowane przez nas elementy wyróżnia wysoka jakość oraz odporność na działanie czynników mechanicznych.

Sprzedaż elementów przekładni pasowych

Koła pasowe
Przede wszystkim łatwością w montażu, a także w demontażu wyróżniają się koła pasowe, które oferowane są przez nasz sklep internetowy. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji klinowej, płaskiej oraz zębatej, które odróżniają się od siebie przede wszystkim różną liczbą rowków, a także ich umiejscowieniem.

Diagnostyka komputerowa Boża Wola
Coraz więcej elementów Twojego pojazdu składa się z urządzeń elektronicznych podłączonych do głównego procesora pokładowego. Dlatego jedną z usług naszego warsztatu w Bożej Woli jest diagnostyka komputerowa, ponieważ nie można opierać naprawy auta tylko na czynnościach fizycznych i trzeba sprawdzić także elektronikę.

Progi zwalniające
Dlaczego tak bardzo popularnym narzędziem, służącym wzmocnieniu bezpieczeństwa na drogach, są progi zwalniające? O ich skuteczności świadczą statystki! Są to produkty niezwykle proste w montażu. Wyposażone w elementy odblaskowe - same w sobie nie stanowią dodatkowego zagrożenia dla użytkowników ruchu drogowego. Są trwałe i wytrzymałe - nawet na kilkutonowy nacisk. Zmuszają kierowców do zdjęcia nogi z gazu, a tym samym - przyczyniają się do większego bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. W naszej ofercie znajdą państwo modele różnych rozmiarów.

Warsztat samochodowy

Serwis samochodowy Bosch
Nasz profesjonalny serwis samochodowy zaprasza do współpracy! To właśnie tutaj swoje usługi świadczą wykwalifikowani pracownicy, proponujący najkorzystniejsze rozwiązania wszystkim klientom. Dbamy o naszych partnerów, zapewniając im korzystne warunki współpracy i niezawodność w każdej sytuacji! Zapraszamy do Bytomia.

Części motoryzacyjne

Pedał gazu
Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą części oraz serwisem aut dostawczych i osobowych. Oferujemy elementy do wszystkich wiodących marek, a nasz asortyment obejmuje między innymi wyposażenie wnętrza i pedał gazu.Nasze komponenty do samochodów pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców, co jest gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Naprawa aut

BMW serwis Koszalin
Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i od samego początku zajmuje się naprawą pojazdów różnych marek, jak na przykład BMW. Serwis w Koszalinie oferuje prace realizowane przez bardzo doświadczonych mechaników, co jest gwarancją najwyższej jakości usług. Zadbamy o Twoje auto, jak o swoje własne!

Akcesoria do motocykli i skuterów

Części motocyklowe
W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów przeznaczonych dla segmentu pojazdów silnikowych. Oferujemy wysokiej jakości części motocyklowe spełniające wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa, dedykowane modelom Suzuki. Nasz asortyment obejmuje elementy wszystkich układów, m.in. paski napędowe, filtry powietrza i paliwa, czujniki, uszczelki i korki wlewowe.

Najem komórki do przechowania rzeczy

Self Storage
Masz za dużo rzeczy lub mebli i przez to myślisz o wynajęciu specjalnej komórki na przechowywanie nadmiernego dobytku? Zdaj się na nas - wymyśliliśmy lepszy sposób na przechowywanie niż typowy self storage. Odbierzemy twoje rzeczy osobiście, przechowamy w naszych pudełkach i zwrócimy, kiedy tylko będziesz chciał!

Systemy bezpiecznego przewozu towarów

Siatki zabezpieczające
Oferujemy systemy na szeroką skalę wykorzystywane w branży transportowej. Siatki zabezpieczające, pasy transportowe zwykłe, do lawet oraz z napinaczem, a także odciągi łańcuchowe i linki holownicze - wszystkie te rozwiązania to podstawa prawidłowego przewozu towarów i przedmiotów wielkogabarytowych.

Filtracja płynu hydraulicznego

Usuwanie wody z oleju
Każdy mechanik wie, że klarowność płynu hydraulicznego ma znaczący wpływ na jego działania, a to przekłada się bardzo na działanie maszyn korzystających z tego typu napędów. Usuwanie wody z oleju, małych frakcji i większych drobin może zostać skutecznie przeprowadzone dzięki zamontowaniu filtrów prezentowanych w naszej ofercie.