Chirurgiczna korekcja uszu - NEOMEDIC

Plastyka krocza
Przyjmujemy Pacjentów w każdym wieku. Świadczymy usługi z zakresu dermatologii, ginekologii i laryngologii. W klinice NEOMEDIC przeprowadzane są także zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej występujących u dzieci problemów wymagających ingerencji chirurgicznej są odstające uszy. Operacja mająca na celu ich korekcję przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym u osób od 10. roku życia, a pod narkozą u młodszych.

Colway
Zastanawiasz się, jak spowolnić procesy starzenia się skóry? Kolagen natywny Colway z pewnością sprawdzi się doskonale. Jest to białko tkanki łącznej, które odpowiada za utrzymywanie elastyczności skóry. Po 25 roku życia produkcja własna w organizmie tej substancji spada, dlatego aby utrzymać względnie gładką skórę, należy uzupełniać jej niedobory. Polecamy preparaty kosmetyczne do codziennej pielęgnacji zawierające właśnie naturalne białko. Możesz dostarczać go skórze każdego dnia, od zewnątrz. Polecamy.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska - leczenie depresji i stanów lękowych

Certyfikowany psychoterapeuta Wrocław
Trudne stany emocjonalne mogą w bardzo szybkim czasie doprowadzić do upadku życia osobistego i rodzinnego, a także licznych problemów w pracy. W przypadku zmagania się z depresją, stanami lękowymi czy dużymi huśtawkami nastrojów pomóc może Państwu psychoterapeuta Justyna Żuchowicz-Zwierzańska, która pacjentów przyjmuje w swoim wrocławskim gabinecie.

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa
Nowoczesny gabinet medycyny estetycznej Beauty4Ever w Warszawie oferuje wszechstronne zabiegi z dziedziny redukcji oznak starzenia się. Wygładzamy zmarszczki mimiczne, redukujemy przebarwienia i wszelkie niedoskonałości cery. Specjalizujemy się w mezoterapii igłowej, która doskonale odżywia cerę, minimalizuje przebarwienia, ślady potrądzikowe, wyraźnie odmładza. Nakłuwanie przyspiesza procesy regeneracyjne. Zaufaj doświadczonym specjalistom i zdecyduj się na kompleksową pielęgnację urody. Zapraszamy.

Domowe usługi masażu

Masaż mobilny Warszawa
Aby pomóc ciału i umysłowi w pozbyciu się nadmiaru napięcia, warto zastosować zabiegi relaksacyjne. Masaż mobilny w Warszawie to rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz się stresować, a ponadto oszczędzisz czas, który w innym przypadku spędziłbyś na podróży do specjalisty. Oferujemy usługi, które odprężają, ale też pomagają w zmniejszeniu widoczności blizn i rozstępów oraz przyjemnie nawilżają skórę.

Centrum psychoterapii

Psychoterapeuta Warszawa
Potrzebny Ci psychoterapeuta? Ursynów i Warszawa stanowi miejsce Twojego zamieszkania? Jeśli tak, oraz jeśli przy tym zależy Ci na tym, by uzyskana pomoc naprawdę była maksymalnie profesjonalna, to znaczy oparta na wiarygodnych wynikach prawdziwych badań, oraz realizowana przez kompetentnego terapeutę - wejdź na naszą stronę internetową i zadzwoń do nas jeszcze dziś. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wiele czasu na dalsze poszukiwania, a zapewniamy, że możesz mieć poważne trudności ze znalezieniem oferty na podobnym poziomie.

Witamina C z dzikiej róży

Jantar dzika róża proszek
Jeśli nie chcesz spożywać syntetycznych preparatów witaminowych, proponujemy Ci szereg suplementów pochodzenia naturalnego. Jednym z nich jest produkt Jantar Dzika róża. Stanowi on proszek, który w stu procentach składa się właśnie z owoców tej rośliny. Można przyjmować go na przykład, rozpuszczając w ulubionym napoju.

Stomatologia estetyczna
Stan Państwa uzębienia sprawia, że czujecie dyskomfort nawet w trakcie uśmiechu, gdy przebywacie w większej grupie osób? Stomatologia estetyczna, jaką świadczymy w zakresie działalności placówki Dentalux to usługa, w obrębie której dbamy zarówno o to, by poprzez odpowiednie działania protetyczne zastąpić zepsute zęby zupełnie nowymi licówkami i koronami, jak i odpowiednio wybielić Waszą jamę ustną.

Test 4k score
Wykrycie raka prostaty we wczesnym stadium rozwojowym daje szanse na pełne wyzdrowienie Pacjenta. Klinika ECZ Innowacje oferuje Państwu możliwość skorzystania z metody badań pozwalającej nie tylko zdiagnozować zmiany nowotworowe ale i oznaczyć ich agresywność w przyszłości. Test 4K Score składa się z wywiadu lekarskiego, oznaczenia czterech markerów biochemicznych, badania per rectum i porównania wyników poprzednich biopsji.

Akcesoria obuwnicze

wkładki lecznicze do butów
Bolą Cię nogi lub puchną Tobie stopy? Zainwestuj w profesjonalne wkładki lecznicze do butów! Oferowane przez nas produkty można zastosować do każdego rodzaju obuwia, zarówno tego zimowego, jak i letniego. Dzięki specjalnej budowie żelowej amortyzują one wstrząsy i zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru ciała, co zwiększa komfort chodzenia.