Usługi cateringu

dieta warszawa
Firma hitdieta, dzięki wykwalifikowanej kadrze, może zaoferować państwu profesjonalny catering dietetyczny. Obsługujemy zarówno imprezy dla firm i instytucji, oraz te o charakterze prywatnym (np. wesela). Z naszą pomocą mogą państwo także zorganizować niezapomniany piknik. Nie stanowi dla nas problemu także przygotowanie odpowiedniego menu z myślą o osobach, których żywienie, ze względów zdrowotnych, podlega określonym restrykcjom. W takich przypadkach oferujemy tzw. zdrowe żywienie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Psychoterapeuta Poznań
Osobą, do której zwrócimy się po pomoc psychologiczną powinien być dobry psycholog. Poznań jest miastem, w którym tylko właściwe wykształcenie i doświadczenie świadczą o tym, że lekarz do którego się zwrócimy to dobry psycholog. Każdy terapeuta zatrudniony w naszym gabinecie z pewnością może się szczycić spełnieniem takich wymagań.

Chirurgiczna korekcja uszu - NEOMEDIC

Plastyka krocza
Przyjmujemy Pacjentów w każdym wieku. Świadczymy usługi z zakresu dermatologii, ginekologii i laryngologii. W klinice NEOMEDIC przeprowadzane są także zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej występujących u dzieci problemów wymagających ingerencji chirurgicznej są odstające uszy. Operacja mająca na celu ich korekcję przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym u osób od 10. roku życia, a pod narkozą u młodszych.

Zabiegi dla seniorów

nowoczesna rehabilitacja
Oferujemy wsparcie dla osób starszych, które ma na celu poprawę stanu psychofizycznego. Nowoczesna rehabilitacja obejmuje różnorodne specjalizacje, w tym ortopedię, neurologię oraz fizjoterapię przeciwobrzękową, w której wykorzystuje się m.in. drenaż limfatyczny, terapię ruchową i bandażowanie kończyn.

Kurs z pomocy przedmedycznej

Szkolenia z pierwszej pomocy
Witaj w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej FAR-MED. Opracowujemy i przeprowadzamy profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy dla wszystkich zainteresowanych. Występujemy również podczas różnych imprez, akcji, wydarzeń. Działamy na rzecz wspierania zagadnień resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Każdy z nas powinien znać doskonale zasady postępowania z osobami poszkodowanymi, jak również umieć je zastosować. Panika i strach to źli doradcy. Skontaktuj się z nami i weź udział w kursie ratownictwa dla każdego. Mamy dobry sprzęt.