Colway
Zastanawiasz się, jak spowolnić procesy starzenia się skóry? Kolagen natywny Colway z pewnością sprawdzi się doskonale. Jest to białko tkanki łącznej, które odpowiada za utrzymywanie elastyczności skóry. Po 25 roku życia produkcja własna w organizmie tej substancji spada, dlatego aby utrzymać względnie gładką skórę, należy uzupełniać jej niedobory. Polecamy preparaty kosmetyczne do codziennej pielęgnacji zawierające właśnie naturalne białko. Możesz dostarczać go skórze każdego dnia, od zewnątrz. Polecamy.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska - leczenie depresji i stanów lękowych

Certyfikowany psychoterapeuta Wrocław
Trudne stany emocjonalne mogą w bardzo szybkim czasie doprowadzić do upadku życia osobistego i rodzinnego, a także licznych problemów w pracy. W przypadku zmagania się z depresją, stanami lękowymi czy dużymi huśtawkami nastrojów pomóc może Państwu psychoterapeuta Justyna Żuchowicz-Zwierzańska, która pacjentów przyjmuje w swoim wrocławskim gabinecie.

Domowe usługi masażu

Masaż mobilny
Aby pomóc ciału i umysłowi w pozbyciu się nadmiaru napięcia, warto zastosować zabiegi relaksacyjne. Masaż mobilny w Warszawie to rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz się stresować, a ponadto oszczędzisz czas, który w innym przypadku spędziłbyś na podróży do specjalisty. Oferujemy usługi, które odprężają, ale też pomagają w zmniejszeniu widoczności blizn i rozstępów oraz przyjemnie nawilżają skórę.

Stomatologia estetyczna
Stan Państwa uzębienia sprawia, że czujecie dyskomfort nawet w trakcie uśmiechu, gdy przebywacie w większej grupie osób? Stomatologia estetyczna, jaką świadczymy w zakresie działalności placówki Dentalux to usługa, w obrębie której dbamy zarówno o to, by poprzez odpowiednie działania protetyczne zastąpić zepsute zęby zupełnie nowymi licówkami i koronami, jak i odpowiednio wybielić Waszą jamę ustną.

Test 4k score
Wykrycie raka prostaty we wczesnym stadium rozwojowym daje szanse na pełne wyzdrowienie Pacjenta. Klinika ECZ Innowacje oferuje Państwu możliwość skorzystania z metody badań pozwalającej nie tylko zdiagnozować zmiany nowotworowe ale i oznaczyć ich agresywność w przyszłości. Test 4K Score składa się z wywiadu lekarskiego, oznaczenia czterech markerów biochemicznych, badania per rectum i porównania wyników poprzednich biopsji.

Akcesoria obuwnicze

wkładki lecznicze do butów
Bolą Cię nogi lub puchną Tobie stopy? Zainwestuj w profesjonalne wkładki lecznicze do butów! Oferowane przez nas produkty można zastosować do każdego rodzaju obuwia, zarówno tego zimowego, jak i letniego. Dzięki specjalnej budowie żelowej amortyzują one wstrząsy i zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru ciała, co zwiększa komfort chodzenia.

Problem wrażliwych zębów

Samoistne krwawienia dziąseł
Niewłaściwa higiena jamy ustnej może prowadzić do uszkodzeń zębów, a nawet ich wypadania. Nieodpowiedni sposób szczotkowania lub jego brak sprawia, że na płytce pojawia się osad, a bakterie namnażają się. Wówczas możemy zaobserwować samoistne krwawienia dziąseł, które występują cyklicznie lub sporadycznie. Aby temu zapobiec należy udać się do stomatologa lub zakupić odpowiednią pastę do zębów i miękką szczoteczkę.

Mikrolab - analiza produktów do dezynfekcji

Badanie środków dezynfekcyjnych
Chcesz zarejestrować swój produkt biobójczy? W takim wypadku koniecznie zainwestuj w badanie środków dezynfekcyjnych. Właśnie tego typu usługi proponuje firma Mikrolab. Ich oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów oraz dystrybutorów tego typu produktów, dzięki czemu mogą być oni pewni, że sprzedają produkty wysokiej jakości i bezpieczne dla ludzi. Firma ta posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, jakie uprawniają ją do przeprowadzania takich analiz. Wykorzystują tylko uznane szczepy testowe.

terapia depresji poznań

leczenie depresji Poznań
Objawy tej choroby mogą być bardzo poważne i rozległe. Od braku radości z codziennych sukcesów, przez długotrwałe przygnębienie i brak apetytu, a na problemach z zasypianiem kończąc. Podstawą leczenia depresji jest psychoterapia. W naszym ośrodku w okolicach Poznania staramy się pomagać klientom cierpiącym na te chorobę właśnie przy wykorzystaniu tych metod.

Wycięcie migdałków w klinice IBIS

Laryngolog
Poza specjalistyczną diagnostyką, przyjmujemy pacjentów także na zabiegi. Laryngolog warszawskiej kliniki IBIS podejmuje się przeprowadzenia wycięcia migdałków, usunięcia ślinianki podżuchwowej, plastyki małżowiny nosa, zabiegów w leczeniu chrapania, polipectomii z operacją zatok obocznych nosa i innych.

Nowoczesna rehabilitacja

klinika neurorehabilitacji
Zajmujemy się leczeniem chorych z uszkodzeniem centralnego i obwodowego układu nerwowego, spowodowanego udarem lub nieszczęśliwymi wypadkami. Nasza klinika neurorehabilitacji przyjmuje pacjentów chcących przywrócić władze swojego ciała, ale których stan jest na tyle poważny, że utracili zdolność komunikacji.