Colway
Zastanawiasz się, jak spowolnić procesy starzenia się skóry? Kolagen natywny Colway z pewnością sprawdzi się doskonale. Jest to białko tkanki łącznej, które odpowiada za utrzymywanie elastyczności skóry. Po 25 roku życia produkcja własna w organizmie tej substancji spada, dlatego aby utrzymać względnie gładką skórę, należy uzupełniać jej niedobory. Polecamy preparaty kosmetyczne do codziennej pielęgnacji zawierające właśnie naturalne białko. Możesz dostarczać go skórze każdego dnia, od zewnątrz. Polecamy.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska - leczenie depresji i stanów lękowych

Certyfikowany psychoterapeuta Wrocław
Trudne stany emocjonalne mogą w bardzo szybkim czasie doprowadzić do upadku życia osobistego i rodzinnego, a także licznych problemów w pracy. W przypadku zmagania się z depresją, stanami lękowymi czy dużymi huśtawkami nastrojów pomóc może Państwu psychoterapeuta Justyna Żuchowicz-Zwierzańska, która pacjentów przyjmuje w swoim wrocławskim gabinecie.

Domowe usługi masażu

Masaż mobilny
Aby pomóc ciału i umysłowi w pozbyciu się nadmiaru napięcia, warto zastosować zabiegi relaksacyjne. Masaż mobilny w Warszawie to rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz się stresować, a ponadto oszczędzisz czas, który w innym przypadku spędziłbyś na podróży do specjalisty. Oferujemy usługi, które odprężają, ale też pomagają w zmniejszeniu widoczności blizn i rozstępów oraz przyjemnie nawilżają skórę.

Stomatologia estetyczna
Stan Państwa uzębienia sprawia, że czujecie dyskomfort nawet w trakcie uśmiechu, gdy przebywacie w większej grupie osób? Stomatologia estetyczna, jaką świadczymy w zakresie działalności placówki Dentalux to usługa, w obrębie której dbamy zarówno o to, by poprzez odpowiednie działania protetyczne zastąpić zepsute zęby zupełnie nowymi licówkami i koronami, jak i odpowiednio wybielić Waszą jamę ustną.

Test 4k score
Wykrycie raka prostaty we wczesnym stadium rozwojowym daje szanse na pełne wyzdrowienie Pacjenta. Klinika ECZ Innowacje oferuje Państwu możliwość skorzystania z metody badań pozwalającej nie tylko zdiagnozować zmiany nowotworowe ale i oznaczyć ich agresywność w przyszłości. Test 4K Score składa się z wywiadu lekarskiego, oznaczenia czterech markerów biochemicznych, badania per rectum i porównania wyników poprzednich biopsji.

Mikrolab - analiza produktów do dezynfekcji

Badanie środków dezynfekcyjnych
Chcesz zarejestrować swój produkt biobójczy? W takim wypadku koniecznie zainwestuj w badanie środków dezynfekcyjnych. Właśnie tego typu usługi proponuje firma Mikrolab. Ich oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów oraz dystrybutorów tego typu produktów, dzięki czemu mogą być oni pewni, że sprzedają produkty wysokiej jakości i bezpieczne dla ludzi. Firma ta posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, jakie uprawniają ją do przeprowadzania takich analiz. Wykorzystują tylko uznane szczepy testowe.

Wycięcie migdałków w klinice IBIS

Laryngolog
Poza specjalistyczną diagnostyką, przyjmujemy pacjentów także na zabiegi. Laryngolog warszawskiej kliniki IBIS podejmuje się przeprowadzenia wycięcia migdałków, usunięcia ślinianki podżuchwowej, plastyki małżowiny nosa, zabiegów w leczeniu chrapania, polipectomii z operacją zatok obocznych nosa i innych.

Wyposażenie do ganinetów dentystycznych

Sprzęt dentystyczny
Potrzebny Ci profesjonalny sprzęt dentystyczny? W asortymencie naszego sklepu stomatologicznego znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających specjalistów. Polecamy niezawodne endometry, autoklawy, piaskarki, elektrokoagulatory, lampy polimeryzacyjne, skalery oraz wiele innych produktów w przystępnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy fachowe doradztwo, miłą obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Uzupełnienie braków w jamie ustnej

Protetyka Bielsko
Nasza placówka medyczna świadczy pomoc w przypadku, gdy z uwagi na określoną sytuację pacjentowi wypadnie z jamy ustnej ząb. Prowadzona w Bielsku protetyka obejmuje uzupełnienie braków poprzedzone wykonaniem obrazowania cyfrowego RTG. Pacjentom proponujemy implanty tradycyjne, acetalowe, hybrydowe oraz szkieletowe.

Niwelowanie bólu w trakcie porodu

znieczulenie przewodowe przy porodzie
Powodem odczuwania silnego bólu w trakcie wydawania na świat potomstwa są skurcze macicy, ucisk nerwów oraz rozciąganie i rozwieranie się szyjki macicy. Jednym ze sposobów złagodzenia tych bóli jest znieczulenie przewodowe przy porodzie, podawane przez wykwalifikowany personel, automatycznie - przy wykorzystaniu pomp infuzyjnych - lub przez samą rodzącą.

Wybór miodów

Miody naturalne akacjowe
Chcesz ograniczyć spożycie cukru w diecie? Nie smakuje Ci syrop z agawy czy ksylitol? Postaw na miody naturalne akacjowe. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym znajdziesz pyszne słodziki zapakowane w piękne słoiczki. Możesz podarować także taki słodki prezent komuś bliskiemu.