Usługi cateringu

dieta warszawa
Firma hitdieta, dzięki wykwalifikowanej kadrze, może zaoferować państwu profesjonalny catering dietetyczny. Obsługujemy zarówno imprezy dla firm i instytucji, oraz te o charakterze prywatnym (np. wesela). Z naszą pomocą mogą państwo także zorganizować niezapomniany piknik. Nie stanowi dla nas problemu także przygotowanie odpowiedniego menu z myślą o osobach, których żywienie, ze względów zdrowotnych, podlega określonym restrykcjom. W takich przypadkach oferujemy tzw. zdrowe żywienie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Psychoterapeuta Poznań
Osobą, do której zwrócimy się po pomoc psychologiczną powinien być dobry psycholog. Poznań jest miastem, w którym tylko właściwe wykształcenie i doświadczenie świadczą o tym, że lekarz do którego się zwrócimy to dobry psycholog. Każdy terapeuta zatrudniony w naszym gabinecie z pewnością może się szczycić spełnieniem takich wymagań.

Profesjonalne akcesoria dla medyków - RMB System s.c.

torby medyczne
Naszym klientom oferujemy funkcjonalne torby medyczne w wielu kształtach o sporej pojemności, w których mogą znaleźć się narzędzia oraz urządzenia niezbędne do przeprowadzania pierwszej pomocy. Posiadamy modele o przeznaczeniu oparzeniowym, chirurgicznym, pediatrycznym oraz nadające się do pracy na terenie skażonym. Posiadają charakterystyczne, neonowe barwy oraz potrzebne kieszonki i przegródki. W sklepie internetowym RMB System s.c. znajdziesz również inne akcesoria dla ratowników oraz lekarzy.

Chirurgiczna korekcja uszu - NEOMEDIC

Plastyka krocza
Przyjmujemy Pacjentów w każdym wieku. Świadczymy usługi z zakresu dermatologii, ginekologii i laryngologii. W klinice NEOMEDIC przeprowadzane są także zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej występujących u dzieci problemów wymagających ingerencji chirurgicznej są odstające uszy. Operacja mająca na celu ich korekcję przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym u osób od 10. roku życia, a pod narkozą u młodszych.

Usuwanie niedoskonałości cery laserem

leczenie trądziku Łódź
W salonie medycyny estetycznej MG Laser znajdziecie Państwo możliwość skorzystania z zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. To rada na wszelkie niedoskonałości skóry o trwałym charakterze, takie jak blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki czy przebarwienia posłoneczne itp. Urządzenie powoduje degradację wierzchniej warstwy naskórka centymetr po centymetrze. Podczas jednorazowego zabiegu można zniszczyć nawet 30 procent powierzchni naskórka. Po kilku dniach następuje regeneracja, cera odbudowuje się już bez blizn i znamion.

Zabiegi dla seniorów

nowoczesna rehabilitacja
Oferujemy wsparcie dla osób starszych, które ma na celu poprawę stanu psychofizycznego. Nowoczesna rehabilitacja obejmuje różnorodne specjalizacje, w tym ortopedię, neurologię oraz fizjoterapię przeciwobrzękową, w której wykorzystuje się m.in. drenaż limfatyczny, terapię ruchową i bandażowanie kończyn.