Usługi cateringu

dieta warszawa
Firma hitdieta, dzięki wykwalifikowanej kadrze, może zaoferować państwu profesjonalny catering dietetyczny. Obsługujemy zarówno imprezy dla firm i instytucji, oraz te o charakterze prywatnym (np. wesela). Z naszą pomocą mogą państwo także zorganizować niezapomniany piknik. Nie stanowi dla nas problemu także przygotowanie odpowiedniego menu z myślą o osobach, których żywienie, ze względów zdrowotnych, podlega określonym restrykcjom. W takich przypadkach oferujemy tzw. zdrowe żywienie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Chirurgiczna korekcja uszu - NEOMEDIC

Plastyka krocza
Przyjmujemy Pacjentów w każdym wieku. Świadczymy usługi z zakresu dermatologii, ginekologii i laryngologii. W klinice NEOMEDIC przeprowadzane są także zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej występujących u dzieci problemów wymagających ingerencji chirurgicznej są odstające uszy. Operacja mająca na celu ich korekcję przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym u osób od 10. roku życia, a pod narkozą u młodszych.

Zabiegi dla seniorów

nowoczesna rehabilitacja
Oferujemy wsparcie dla osób starszych, które ma na celu poprawę stanu psychofizycznego. Nowoczesna rehabilitacja obejmuje różnorodne specjalizacje, w tym ortopedię, neurologię oraz fizjoterapię przeciwobrzękową, w której wykorzystuje się m.in. drenaż limfatyczny, terapię ruchową i bandażowanie kończyn.

Colway
Zastanawiasz się, jak spowolnić procesy starzenia się skóry? Kolagen natywny Colway z pewnością sprawdzi się doskonale. Jest to białko tkanki łącznej, które odpowiada za utrzymywanie elastyczności skóry. Po 25 roku życia produkcja własna w organizmie tej substancji spada, dlatego aby utrzymać względnie gładką skórę, należy uzupełniać jej niedobory. Polecamy preparaty kosmetyczne do codziennej pielęgnacji zawierające właśnie naturalne białko. Możesz dostarczać go skórze każdego dnia, od zewnątrz. Polecamy.

Łatwa i przyjemna nauka anatomii

Książka do anatomii
Lekarzom oraz studentom medycyny polecamy przydatne publikacje oraz podręczniki z różnych dziedzin. Warto zwłaszcza sprawdzić takie artykuły jak książka do anatomii w formie przystępnego atlasu. Publikacja pomaga przyswoić sobie niezbędną do przeprowadzania operacji lub fizjoterapii wiedzę na temat budowy ciała człowieka.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska - leczenie depresji i stanów lękowych

Certyfikowany psychoterapeuta Wrocław
Trudne stany emocjonalne mogą w bardzo szybkim czasie doprowadzić do upadku życia osobistego i rodzinnego, a także licznych problemów w pracy. W przypadku zmagania się z depresją, stanami lękowymi czy dużymi huśtawkami nastrojów pomóc może Państwu psychoterapeuta Justyna Żuchowicz-Zwierzańska, która pacjentów przyjmuje w swoim wrocławskim gabinecie.

Zabiegi plastyczne genitaliów

plastyka prącia
W przypadku wrodzonych wad obejmujących narządy płciowe istnieje możliwość przywrócenia ich naturalnego wyglądu. Plastyka prącia jest jednym z zabiegów, jakie realizujemy w naszym ośrodku. Dokonujemy rekonstrukcji genitaliów w przypadku wystąpienia takich schorzeń, jak stulejka, skrzywienie penisa czy za krótkie wędzidełko.

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa
Nowoczesny gabinet medycyny estetycznej Beauty4Ever w Warszawie oferuje wszechstronne zabiegi z dziedziny redukcji oznak starzenia się. Wygładzamy zmarszczki mimiczne, redukujemy przebarwienia i wszelkie niedoskonałości cery. Specjalizujemy się w mezoterapii igłowej, która doskonale odżywia cerę, minimalizuje przebarwienia, ślady potrądzikowe, wyraźnie odmładza. Nakłuwanie przyspiesza procesy regeneracyjne. Zaufaj doświadczonym specjalistom i zdecyduj się na kompleksową pielęgnację urody. Zapraszamy.