http://www.metalerg.pl/

Nagrzewnice powietrza
Wiele rzeczy jest produkowanych w fabrykach. Jednak nie wszystkie elementy wytwarzane są w tej samej fabryce. Zdarza się, że trzeba różne elementy ze sobą łączyć. Tak się dzieje w przypadku, gdy chodzi o nagrzewnice powietrza i różnego rodzaju kotły. Zatem często trzeba korzystać z czegoś co się nazywa elementami metalowymi na zamówienie. Zatem będzie wiadomo, że są one zrobione dokładnie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Elementy metalowe do nagrzewnic powietrza są często robione w zależności od naszego zamówienia. Albo tylko pewna ich partia jest zrobiona albo też więcej takich rzeczy. Jeśli elementy takie cały czas są w obiegu to bardzo dobrze.

http://www.gemikol.pl/

produkcja maszyn i urządzeń
W ramach wykonywanej przez nas działalności świadczymy dla licznych przedsiębiorstw, w tm na przykład zakładów produkcyjnych liczne usługi, jakie wpływają na poprawę działań, jakie są w nich na co dzień wykonywanymi poprzez wykorzystanie odpowiednich sprzętów. Produkcja maszyn i urządzeń, jaka odbywa się w naszej firmie ma na celu zaoferowanie licznym firmom rozwiązań, jakie wpływają na przyspieszenie i usprawnienie wykonywania danych zadań. Dostosujemy je do Waszych oczekiwań i potrzeb, względem funkcji, jakie mają pełnić.

Wyroby z aluminium

Odlewnia aluminium
Nasza działalność znana jest zarówno w Polsce, jak i w Europie, a wszystko to dzięki doskonałej jakości wyrobom technicznym i ozdobnym. Odlewnia aluminium zapewnia państwu zarówno produkty do prac przemysłowych, jak i sprawiające, że dana przestrzeń będzie bardziej elegancka. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do realizacji.

Katalogi nakładów rzeczowych i informatory cenowe

norma
Wszystkich, którzy tworzą bazę ułatwiającą stworzenie kosztorysu dla różnego rodzaju robót budowlanych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Koprinet Sp. z o.o. Jednostkowa norma zużycia danego materiału to jednak nie jedyna informacja zawarta w katalogach nakładów rzeczowych tej firmy. Każdy KNR zawiera również część opisującą dane prace.

Program kadrowy
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zoptymalizowany program kadrowy, który możecie Państwo wykorzystać do prowadzenia i ewidencjonowania dokumentów kadrowych w Państwa firmie. Intuicyjna obsługa sprawia, że nasza program kadrowy wykorzystywany jest tak przez biura rachunkowe, jak i przez działy kadr firm.

torby reklamowe z nadrukiem
Nasza firma TOM zajmuje się produkcją opakowań foliowych, przeznaczonych dla różnych dziedzin przemysłu - spożywczego, chemicznego, odzieżowego oraz wielu innych. W naszym asortymencie znajdują się modele zgrzewane, z zakładkami i kwiatowe, wyróżniające się trwałością, praktycznością, a także estetyką.

Zapisuj swoje dane w chmurze

Comarch ERP Optima
Zajmujemy się dopasowywaniem optymalnego oprogramowania informatycznego oraz sprzętu IT, które będą wspierać Twój biznes. W ramach usług chmurowych, z których korzysta coraz więcej naszych klientów, zapewniamy wdrożenie w takie programy jak Office 365, Comarch ERP Optima czy BI Point - dzięki nim zawsze będziesz mieć swoje dane pod ręką.

Sklep elektroniczny
Nasz wspaniały, internetowy sklep elektroniczny, oferuje akcesoria do programowania najwyższej jakości, sprzęt audio-video, mierniki oraz różnorodne detektory. Wszystkie nasze produkty można nabyć w cenach przystępnych, dlatego nasza oferta cieszy się tak ogromną popularnością. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Odwiedź naszą oficjalną stronę i wybierz produkt dla siebie.

Wyprzedaż laptopów

Laptopy
Zintegrowana karta graficzne, procesor siódmej generacji oraz dwa dyski zwiększające prędkość sprawią, że praca na przenośnym komputerze będzie jeszcze szybsza. Klientom oferujemy laptopy marki Lenovo w atrakcyjnych cenach. Zostały wyposażone w sprawny system operacyjny oraz pamięć Ram wynoszącą nawet 16 GB.

Drukowanie dokumentów w stolicy

Drukarki Warszawa
Zapewniamy dla Państwa urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym można przede wszystkim skanować czy kserować dokumenty. Nasze drukarki, które sprzedajemy na terenie Warszawy, są wydajne, a także funkcjonalne, zaś w przypadku awarii oferujemy skuteczny serwis sprzętu, który jest niezbędnym wyposażeniem biura.

Produkcja narzędzi

Walter narzędzia
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wyposażenia warsztatów oraz wielu pracowni innego typu. Walter narzędzia to marka, która spotyka się z ciepłym przyjęciem wielu klientów. Dbamy o to, by nasze produkty były bezpieczne i innowacyjne, co sprawia, że wielu majsterkowiczów chętnie sięga po nasze wyroby.

Gumalit-Haas - wysokiej jakości wyroby gumowe

Węże ogólne
Głównym obszarem działalności firmy to od ponad 30 lat wykonawstwo różnorodnych elementów i akcesoriów, takich jak profile, węże ogólne, odbojnice (szczególnie popularne w portach, na jachtach i w innych miejscach, mających kontakt z wodą), maty, wykładziny, płyty i wiele innych produktów. Firma Gumalit-Haas produkuje wysokiej jakości wyroby gumowe, ale także rozwiązania oparte na sprawdzony PCV, a także uniwersalnym poliuretanie. Obok rozwiązań standardowych dostępne są również produkty oparte na indywidualnych rozwiązaniach.

Naprawa notebooków

Naprawa komputerów
Nasza firma prowadzi profesjonalny serwis, specjalizujący się w naprawie komputerów we Wrocławiu. Posiadamy stacjonarny punkt, ale oferujemy także dojazd do klienta na terenie całego miasta, bez dodatkowych kosztów. Specjalizujemy się w serwisie notebooków. Nasze usługi obejmują wymianę i konserwację podzespołów, instalację aplikacji, serwerów i systemów operacyjnych, a także wymianę urządzeń peryferyjnych i podzespołów. Zajmujemy się także czyszczeniem urządzeń. Zapewniamy profesjonalne usługi.

Producent uszczelek meblowych

Uszczelki gumowe
Nowoczesne uszczelki gumowe skutecznie zabezpieczają przestrzenie przed dostaniem się powietrza, wilgoci i chłodu. Mogą mieć zróżnicowane kształty i parametry. Te wykonane przez naszą firmą są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wysokie oraz niskie temperatury. Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnych produktów.

zgrzewarki
Nowoczesna i wydajna zgrzewarka pozwoli Ci na trwałe łączenie różnego rodzaju folii oraz plastików, a tym samym bezpieczne pakowanie produktów. W naszej ofercie znalazły się wydajne urządzenia sprawdzające się zarówno w niewielkich warsztatach, jak również na dużych halach produkcyjnych - niezawodność gwarantowana przez Weld.

urzędzania do sklepów

systemy pos
Zaskocz czymś swoich klientów. Postaraj się wyjść przed szereg i być oryginalny. Pomogą ci w tym systemy POS, które pozwalają na wykonanie dowolnych form. To wspaniały sposób na wyprodukowanie mebli ekspozycyjnych i stoisk reklamowych, które już same w sobie będą stanowiły część akcji marketingowej.

Szybkie otwieranie - Serwis Zamków 24h

Zamki do drzwi
W firmie Serwis Zamków 24h oferujemy pogotowie do awaryjnego otwierania przeróżnych systemów na terenie Warszawy i okolic. Otwieramy zatrzaśnięte drzwi do domów, mieszkań, lokali, a także samochodów. Działamy jako autoryzowany przedstawiciel marki Gerda. Szybko i sprawnie uporamy się z każdym złamanym kluczem.

Rezystory bezpiecznikowe i bezindukcyjne

Rezystory
W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości rezystory, jednocześnie dostępne w niskiej cenie! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które poszukują sprzętów najwyższej jakości. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Dlatego posiadamy szeroką gamę urządzeń, takich jak rezystory hamowania, rozruchowe, czy też obciążające i testowe. Proponowane przez nas sprzęty odznaczają się solidnością i funkcjonalnością. Dodatkowo proponujemy fachowe doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań!

Montaż anten satelitarnych

ustawienie anteny satelitarnej
Zacinający się obraz lub zanikający sygnał telewizyjny nie będą już dłużej twoim problemem, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług. Ustawienie anteny satelitarnej w naszej firmie wykonują doświadczeni specjaliści. Zajmujemy się instalacją nowych zestawów oraz naprawą i modyfikacją już funkcjonujących.

Paletyzacja
Doskonale znamy się na automatyce oraz robotyce, a do wykonywanych zadań podchodzimy z pasją oraz zaangażowaniem. Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty i zapoznania się z możliwościami, jakie daje system paletyzacji wyrobów. Pozwala on na znaczne oszczędzenie czasu oraz lepsze wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych.

Usługi elektroniczne

Montaż instalacji monitoringu
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług elektronicznych. Do naszych zadań należy montaż instalacji monitoringu, zarówno na terenie obiektów firmowych, jak i mieszkalnych. Dodatkowo zajmujemy się konfiguracją kamer, modernizacją istniejących już urządzeń, a także zakładaniem okablowania.

Obowiązki firm w związku z ochroną danych osobowych

Wdrożenie rodo dla firmy
Nasze przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi informatyczne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, jesteśmy również dystrybutorem sprzętu komputerowego. Zakres naszych świadczeń obejmuje również wdrożenie przepisów RODO dla firmy, pozwalające uniknąć bardzo kosztownych sankcji. Opracujemy wszelkie niezbędne regulaminy w zakresie ochrony danych osobowych, a także przeprowadzimy analizę ryzyka i przygotujemy rejestry czynności przetwarzania danych.

Analizy oceny bezpieczeństwa w przemyśle

Badania pyłów
Jednymi z wielu analiz, jakie przeprowadzamy, by poprawnie ocenić stopień zagrożenia wybuchem, są badania pyłów. Są one analizowane między innymi pod kątem granicy wybuchowości oraz temperatury zapłonu. Uzyskane parametry pozwalają na określenie, czy strefa, w której występują powinna być oznaczona jako niebezpieczna.

Etykiety w dobrej cenie

Producent etykiet samoprzylepnych
Na każdym produkcie czy przesyłce powinna znaleźć się odpowiednia naklejka. PPUH Bart to producent etykiet samoprzylepnych. Jesteśmy profesjonalną drukarnią etykiet. W naszej ofercie znajdziecie szereg wyrobów samoprzylepnych i bezklejowych wykonanych z papieru odpornego na przedarcia oraz działanie szkodliwych czynników.

Sprzedaż osuszaczy przemysłowych

osuszacz adsorpcyjny sprężonego powietrza
Oferujemy profesjonalne rozwiązania dla przemysłu, dzięki którym możliwe będzie utworzenie optymalnego klimatu oraz usunięcie wilgoci. Osuszacz adsorpcyjny sprężonego powietrza to urządzenie cieszące się dużą popularnością - ma wszechstronne zastosowanie. Systemy tego typu są wykorzystywane w branży spożywczej, farmaceutycznej i innych.