Luksusowe apartamenty

kościelisko noclegi
Oferujemy znakomite, całkiem luksusowe apartamenty. Zakopane posiada znakomitą bazę hotelową, natomiast trudno jest znaleźć hotel urządzony z duszą. Dobre położenie, gdyż Kościelisko jest blisko Zakopanego, jest naszym największym atutem. Dobra cena i rewelacyjne położenie, w bardzo dobrym standardzie pokoje - Zakopane już czeka na Ciebie. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Jesteśmy hotelem stworzonym dla Ciebie, aby pomóc w organizacji pobytu w naszym mieście w Tatrach podczas wypoczynku. Zapraszamy.

Doskonały lokal na przyjęcie weselne - Dwór nad Narwią

Sale weselne okolice warszawy
Jednym z najważniejszych elementów planowania uroczystości związanych z zawarciem związku małżeńskiego jest znalezienie odpowiedniego lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. Jeśli poszukujecie Państwo idealnego miejsca i interesują Was okolice Warszawy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Dwór nad Narwią. Nasze sale weselne wyróżniają się eleganckim wystrojem, proponujemy wyśmienite menu staropolskie (oparte na przysmakach od lokalnych gospodarzy) lub śródziemnomorskie, szereg atrakcji i wygodne zakwaterowanie.

Sale szkoleniowe Warszawa
Przestronne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe - Warszawa. Organizacja kursów, konferencji czy innych wydarzeń o charakterze biznesowym może dostarczyć trudności - dzięki nam zyskasz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Do zalet naszych sal należy nie tylko ich wielkość, ale także możliwość wyposażenia ich w najnowocześniejszy sprzęt. Wybierz nasze sale, a Twoje szkolenie z pewnością zakończy się sukcesem. Szczegółowe zasady dotyczące współpracy znajdziesz na naszej stronie.

Nowoczesne sale konferencyjne

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa
Zapraszamy do naszego hotelu zlokalizowanego w Warszawie. Warto przyjrzeć się naszej ofercie, gdyż jesteśmy nie tylko miejscem noclegowym. Można podjąć z nami współpracę pod kątem biznesowym - prowadzimy bowiem wynajem sal szkoleniowych. Można więc u nas zorganizować kursy dla pracowników, klientów lub kontrahentów. Dla potrzeb większych spotkań udostępniamy przestronne pomieszczenia konferencyjne. Umożliwiamy również skorzystanie z naszego sprzętu do prezentacji, a także systemu nagłośnieniowego.

Hotel Kutno
Nasz hotel posiada wysokie standardy, elegancki styl i ponadprzeciętną wygodę. Kutno, w którym się znajdujemy oferuje bogactwo atrakcji dla podróżnych, tych wybierających się na plaże oraz tych chcących podziwiam atrakcyjność samego miasta. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, profesjonalną realizację usług oraz przystępna ofertę. W hotelu Różana Rezydencja z pewnością Państwo odpoczną, zrelaksują się i odprężą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej i rezerwowania najbliższych terminów.

Wczasy autokarem za granicą

Wakacje Włochy
Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w renomowanych hotelach i zorganizowane zwiedzanie. Jeśli planujesz rodzinne wakacje we Włoszech, nasze biuro oferuje wczasy autokarem, podczas których zobaczysz najciekawsze zabytki Italii. Podczas wyjazdu będzie także okazja do odpoczynku na plaży. Nasza oferta obejmuje również pełne wyżywienie - dzięki nam poznasz kuchnię Półwyspu Apenińskiego.

Wspaniale urządzone wesele

Sale weselne Wrocław
Jeżeli myślą Państwo nad organizacją uroczystości w hotelu, serdecznie zapraszamy do Hotelu Śląsk, który posiada niezwykle przestronną i elegancka salę weselną we Wrocławiu. Poza jej wynajmem oferujemy również kompleksowe usługi związane z organizacją tego radosnego wydarzenia. Zapewniamy doskonałe menu na najwyższym poziomie, skomponowane przez naszych klientów, dodatkowe atrakcje dla gości, profesjonalną obsługę i wystrój sali, a także darmowy apartament dla Młodej Pary. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Hotel z basenem

Florek
Jeżeli chcielibyście, aby te wakacje były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową pensjonatu, który na pewno wam w tym pomoże. Wystarczy, że jeszcze dziś zamówicie nocleg w ekskluzywnym apartamencie z ogromnym tarasem lub w pokoju z balkonem, a Willa Florek stanie się miejscem, z którego nie będziecie chcieli wyjeżdżać. Cały ośrodek leży tuż nad brzegiem morza w przepięknym, urokliwym oraz pełnym najróżniejszych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Ponadto, hotel wyposażony jest w swój własny basen, który jest do ciągłej dyspozycji wszystkich gości. Dzięki temu będziecie mieli Państwo okazję popływać nawet w czasie złej pogody.

Obiady Bydgoszcz
Poszukujesz miejsca, gdzie zjesz pyszny rodzinny obiad w Bydgoszczy? Zapraszamy do skorzystania z restauracji czterogwiazdkowego City Hotel. Oferujemy bogaty bufet szwedzki w atrakcyjnych cenach, dla naszych klientów przygotowaliśmy również darmowy parking, zaś na najmłodszych czeka specjalny kącik zabaw.