Wczasy autokarem za granicą

wycieczki do włoch
Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w renomowanych hotelach i zorganizowane zwiedzanie. Jeśli planujesz rodzinne wakacje we Włoszech, nasze biuro oferuje wczasy autokarem, podczas których zobaczysz najciekawsze zabytki Italii. Podczas wyjazdu będzie także okazja do odpoczynku na plaży. Nasza oferta obejmuje również pełne wyżywienie - dzięki nam poznasz kuchnię Półwyspu Apenińskiego.

Obiady Bydgoszcz

Obiady Bydgoszcz
Poszukujesz miejsca, gdzie zjesz pyszny rodzinny obiad w Bydgoszczy? Zapraszamy do skorzystania z restauracji czterogwiazdkowego City Hotel. Oferujemy bogaty bufet szwedzki w atrakcyjnych cenach, dla naszych klientów przygotowaliśmy również darmowy parking, zaś na najmłodszych czeka specjalny kącik zabaw.

Kolonie dla dzieci nad morzem

Kolonie dla dzieci nad morzem
Ośrodek Wczasowy ADRIA organizuje szereg różnych wyjazdów, zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Kolonie dla dzieci nad morzem organizowane przez OW Adria zostały zaplanowane między innymi w Rewalu. W cenie wykupionej wycieczki otrzymują Państwo opiekę medyczną, zakwaterowanie i wyżywienie, wycieczki fakultatywne, opiekę pilotów i przewodników, a także program profilaktyczny. Zapraszamy!

Wakacje w pełnym wyposażeniu

Wycieczki all inclusive 2022
Przygotowywane przez nas wycieczki all inclusive 2021 to najlepsza okazja na odwiedzenie nieodkrytych przez Ciebie oraz Twoją rodzinę i bliskich lądów. Dzięki kompleksowemu programowi, będziesz miał wszystkiego pod dostatkiem, zarówno jeśli chodzi o jadło i napitki, jak i również dostępne dla Ciebie przygody.

Koloseum zwiedzanie

Koloseum zwiedzanie
Wybierasz do Rzymu i chcesz zwiedzić Koloseum? Na tej stronie znajdziesz informacje na temat dostępnych biletów wstępu, ich cenie i zakresie zwiedzania. Dowiesz się również w jakich godzinach Koloseum jest otwarte. Nie zapomnij także o tym, że jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami po Rzymie. Z chcecie zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę.

Noclegi w górach - wspaniała oferta

Noclegi Góry Kaczawskie
W ramach naszych usług proponujemy najlepsze noclegi w w Górach Kaczawskich, cieszące się już ogromnym zainteresowaniem na rynku. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych Gości, dlatego ofertę dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zabytkowe budynki, wiele atrakcji, świeże powietrze - to wszystko czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej propozycji. Gwarantujemy świetną zabawę, niezapomniane wycieczki i spokojne noce spędzone w przytulnych pokojach. Sprawdź!

Tematyczne obozy dla dzieci

Kolonie dla najmłodszych
W ofercie dostępne są wyjazdy dla dzieci już od 6. roku życia. Organizujemy różnorodne kolonie dla najmłodszych, w tym tematyczne, jak np. Harry Potter, Lego, Nerf i inne. Dzięki temu każdy mały odkrywca znajdzie tu opcję zgodną z jego zainteresowaniami i wybierze się na obóz, na którym będzie się świetnie bawić.