Doskonały lokal na przyjęcie weselne - Dwór nad Narwią

Sale weselne okolice warszawy
Jednym z najważniejszych elementów planowania uroczystości związanych z zawarciem związku małżeńskiego jest znalezienie odpowiedniego lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. Jeśli poszukujecie Państwo idealnego miejsca i interesują Was okolice Warszawy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Dwór nad Narwią. Nasze sale weselne wyróżniają się eleganckim wystrojem, proponujemy wyśmienite menu staropolskie (oparte na przysmakach od lokalnych gospodarzy) lub śródziemnomorskie, szereg atrakcji i wygodne zakwaterowanie.

http://www.hotelboss.pl/pl/konferencje.html

Sale szkoleniowe Warszawa
Przestronne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe - Warszawa. Organizacja kursów, konferencji czy innych wydarzeń o charakterze biznesowym może dostarczyć trudności - dzięki nam zyskasz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Do zalet naszych sal należy nie tylko ich wielkość, ale także możliwość wyposażenia ich w najnowocześniejszy sprzęt. Wybierz nasze sale, a Twoje szkolenie z pewnością zakończy się sukcesem. Szczegółowe zasady dotyczące współpracy znajdziesz na naszej stronie.

Nowoczesne sale konferencyjne

Wynajem sal szkoleniowych Warszawa
Zapraszamy do naszego hotelu zlokalizowanego w Warszawie. Warto przyjrzeć się naszej ofercie, gdyż jesteśmy nie tylko miejscem noclegowym. Można podjąć z nami współpracę pod kątem biznesowym - prowadzimy bowiem wynajem sal szkoleniowych. Można więc u nas zorganizować kursy dla pracowników, klientów lub kontrahentów. Dla potrzeb większych spotkań udostępniamy przestronne pomieszczenia konferencyjne. Umożliwiamy również skorzystanie z naszego sprzętu do prezentacji, a także systemu nagłośnieniowego.

Wczasy autokarem za granicą

Wakacje Włochy
Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w renomowanych hotelach i zorganizowane zwiedzanie. Jeśli planujesz rodzinne wakacje we Włoszech, nasze biuro oferuje wczasy autokarem, podczas których zobaczysz najciekawsze zabytki Italii. Podczas wyjazdu będzie także okazja do odpoczynku na plaży. Nasza oferta obejmuje również pełne wyżywienie - dzięki nam poznasz kuchnię Półwyspu Apenińskiego.

Obiady Bydgoszcz
Poszukujesz miejsca, gdzie zjesz pyszny rodzinny obiad w Bydgoszczy? Zapraszamy do skorzystania z restauracji czterogwiazdkowego City Hotel. Oferujemy bogaty bufet szwedzki w atrakcyjnych cenach, dla naszych klientów przygotowaliśmy również darmowy parking, zaś na najmłodszych czeka specjalny kącik zabaw.

Skalny - Hotel Zakopane

hotele Zakopane
Przytulne warunki zakwaterowania, korzystne ceny oraz profesjonalna obsługa - to podstawa którą powinny oferować wszystkie hotele. Zakopane to piękne miejsce, w którym znajduje się właśnie nasz hotel. Oprócz wyżej wymienionych propozycji, oferujemy Państwu również pełen luksus, pyszne posiłki oraz otaczającą pozytywną atmosferę na każdym kroku!