Sale szkoleniowe Warszawa
Przestronne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe - Warszawa. Organizacja kursów, konferencji czy innych wydarzeń o charakterze biznesowym może dostarczyć trudności - dzięki nam zyskasz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Do zalet naszych sal należy nie tylko ich wielkość, ale także możliwość wyposażenia ich w najnowocześniejszy sprzęt. Wybierz nasze sale, a Twoje szkolenie z pewnością zakończy się sukcesem. Szczegółowe zasady dotyczące współpracy znajdziesz na naszej stronie.

Wczasy autokarem za granicą

wycieczki do włoch
Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w renomowanych hotelach i zorganizowane zwiedzanie. Jeśli planujesz rodzinne wakacje we Włoszech, nasze biuro oferuje wczasy autokarem, podczas których zobaczysz najciekawsze zabytki Italii. Podczas wyjazdu będzie także okazja do odpoczynku na plaży. Nasza oferta obejmuje również pełne wyżywienie - dzięki nam poznasz kuchnię Półwyspu Apenińskiego.

Obiady Bydgoszcz
Poszukujesz miejsca, gdzie zjesz pyszny rodzinny obiad w Bydgoszczy? Zapraszamy do skorzystania z restauracji czterogwiazdkowego City Hotel. Oferujemy bogaty bufet szwedzki w atrakcyjnych cenach, dla naszych klientów przygotowaliśmy również darmowy parking, zaś na najmłodszych czeka specjalny kącik zabaw.

Skalny - Hotel Zakopane

hotele Zakopane
Przytulne warunki zakwaterowania, korzystne ceny oraz profesjonalna obsługa - to podstawa którą powinny oferować wszystkie hotele. Zakopane to piękne miejsce, w którym znajduje się właśnie nasz hotel. Oprócz wyżej wymienionych propozycji, oferujemy Państwu również pełen luksus, pyszne posiłki oraz otaczającą pozytywną atmosferę na każdym kroku!

Wycieczka do Disneylandu

Wycieczki szkolne za granicę
Coraz więcej nauczycieli i uczniów decyduje się na wspólny krótki wyjazd do innych krajów. Nasza firma organizuje wycieczki szkolne za granicę. Proponujemy wiele destynacji, więc każdy znajdzie coś dla siebie: możemy zabrać Was na Jarmarki Bożonarodzeniowe w wielu stolicach europejskich czy do Disneylandu.

Kolonie dla dzieci nad morzem
Ośrodek Wczasowy ADRIA organizuje szereg różnych wyjazdów, zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Kolonie dla dzieci nad morzem organizowane przez OW Adria zostały zaplanowane między innymi w Rewalu. W cenie wykupionej wycieczki otrzymują Państwo opiekę medyczną, zakwaterowanie i wyżywienie, wycieczki fakultatywne, opiekę pilotów i przewodników, a także program profilaktyczny. Zapraszamy!

Wakacje w pełnym wyposażeniu

Wycieczki all inclusive 2021
Przygotowywane przez nas wycieczki all inclusive 2021 to najlepsza okazja na odwiedzenie nieodkrytych przez Ciebie oraz Twoją rodzinę i bliskich lądów. Dzięki kompleksowemu programowi, będziesz miał wszystkiego pod dostatkiem, zarówno jeśli chodzi o jadło i napitki, jak i również dostępne dla Ciebie przygody.