Akademia Obrony Saggita - skuteczna samoobrona dla każdego

Samoobrona Wrocław
Jeżeli poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jesteś w stanie sobie poradzić nawet w trudnych chwilach są dla Ciebie istotne, to zapraszamy do zapoznania się z kursami oferowanymi przez wrocławską Akademię Obrony Saggita. Z nami dowiesz się, dlaczego Krav Maga jest tak wyjątkowym sportem walki, nauczysz się podstawowych, a z czasem i bardziej zaawansowanych ruchów oraz zauważysz, jak istotne znaczenie ma samoobrona. Zapraszamy na nasze profesjonalne zajęcia dzieci, młodzież oraz kobiety w każdym wieku.

Sakwy rowerowe
Wielogodzinne jazdy rekreacyjne wymagają zabrania ze sobą podręcznego ekwipunku. Dlatego też w naszym asortymencie znalazły się sakwy rowerowe. Są to torby, które dostosowane są do różnego rodzaju pojazdów. Ich montaż jest wyjątkowo prosty i szybki. Dodatkowym atutem jest pojemność oraz fakt, iż w żaden sposób nie przeszkadzają podczas jazdy. Ich kształt oraz mocowanie umożliwia swobodne pedałowanie przez wiele godzin. Różnorodność kształtów zadowoli nawet tych, którzy planują wielodniowe wycieczki rowerowe.

Sklep z rowerami

Rowery Creme Warszawa
Jeżeli lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu - mamy produkt idealny dla Ciebie. Prowadzimy sklep w Warszawie, a w naszym asortymencie znajdziesz między innymi rowery Creme do jazdy po mieście. Jeżeli masz dość stania w korkach, albo po prostu chcesz zadbać o środowisko i przy okazji spalić trochę kalorii - skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy do naszego sklepu

Sklep rowerowy Poznań
Witamy serdecznie w naszym sklepie triathlonowym! To właśnie tutaj znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązania dla siebie. Proponujemy zarówno stroje, akcesoria, jak i bieliznę do uprawiania sportów. Pływanie, bieganie, kolarstwo - to wszystko możesz przetrwać razem z nami! Postaw zatem na sprzęt najwyższej jakości, dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach! Zachęcamy zatem do odwiedzenia oficjalnej witryny internetowej naszego sklepu rowerowego, na której znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące propozycji. Czekamy na Ciebie!