Akademia Obrony Saggita - skuteczna samoobrona dla każdego

Samoobrona Wrocław
Jeżeli poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jesteś w stanie sobie poradzić nawet w trudnych chwilach są dla Ciebie istotne, to zapraszamy do zapoznania się z kursami oferowanymi przez wrocławską Akademię Obrony Saggita. Z nami dowiesz się, dlaczego Krav Maga jest tak wyjątkowym sportem walki, nauczysz się podstawowych, a z czasem i bardziej zaawansowanych ruchów oraz zauważysz, jak istotne znaczenie ma samoobrona. Zapraszamy na nasze profesjonalne zajęcia dzieci, młodzież oraz kobiety w każdym wieku.

Odzież sportowa

Sklep sportowy online
Zajmujemy się sprzedażą odzieży przydatnej na przykład do treningów na siłowni oraz w zawodach triathlonowych. Nasz sklep sportowy online oferuje między innymi męskie i damskie koszulki biegowe, pianki do pływania oraz rękawy kolarskie. W asortymencie posiadamy także oddychającą i leczniczą odzież kompresyjną.

Sakwy rowerowe
Wielogodzinne jazdy rekreacyjne wymagają zabrania ze sobą podręcznego ekwipunku. Dlatego też w naszym asortymencie znalazły się sakwy rowerowe. Są to torby, które dostosowane są do różnego rodzaju pojazdów. Ich montaż jest wyjątkowo prosty i szybki. Dodatkowym atutem jest pojemność oraz fakt, iż w żaden sposób nie przeszkadzają podczas jazdy. Ich kształt oraz mocowanie umożliwia swobodne pedałowanie przez wiele godzin. Różnorodność kształtów zadowoli nawet tych, którzy planują wielodniowe wycieczki rowerowe.