Księgarnia Terapeutyczna - wesprzyj swój rozwój!

coaching książka
W naszej ofercie znajduje się nie jednak ciekawa książka, która pozwala odkryć czym jest coaching. Nasza Księgarnia Terapeutyczna przedstawia publikacje monograficzne oraz syntezy w tym zakresie. Wspierają w rozwijaniu indywidualnych cech oraz pozwalają na samorozwój w kierunku, który sami uznają Państwo za pożądany.

Utylizacja substancji szkodliwych

Odbiór odpadów niebezpiecznych
Nasza firma, świadcząca usługi na terenie całej Polski, proponuje między innymi odbiór odpadów niebezpiecznych, a także ich transport oraz unieszkodliwienie. Przyjmujemy przede wszystkim substancje powstałe podczas procesów produkcyjnych, takie jak chociażby resztki lakierów, emulsji, smarów czy chłodziwa.

Albumy do pamiątkowych wpisów na wesele

Księga wpisów weselnych
Ciekawym pomysłem, który może być alternatywą dla tradycyjnych pamiątek z uroczystości ślubnych będzie księga wpisów weselnych. Zaproszeni goście dokonywać mogą w niej specjalnych dedykacji dla pary młodej, lub po prostu upamiętnić swoje uczestnictwo w zabawie. W ofercie znajdą je Państwo zarówno w formie tradycyjnych albumów, jak również oryginalnych drewnianych ramek z serduszkami.

Akcesoria do sprzątania pomników

znicze sklep internetowy
Pamiętaj o swoich zmarłych bliskich odwiedzając ich groby oraz stawiając na nich znicze dostępne w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do wyboru również innych akcesoriów, które posłużą Ci doskonale między innymi do sprzątania pomników, a także innych ozdób, dzięki którym Twoja pamięć o bliskich zmarłych będzie wciąż żywa.