http://www.afo.pl/

Doradca podatkowy Wrocław
Księgowość firmowa nie opiera się jedynie na regularnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz pilnowaniu bieżących spraw. To również umiejętność wybiegania i planowania przyszłości przedsiębiorstwa. Tak też działają nasi doradcy podatkowi z Wrocławia. To oni pozwolą państwu opracować dopasowane strategie rozwoju.

Certyfikat bezpieczeństwa

IFS system
Stale poszerzamy naszą wiedzę i dbamy o to, aby wszelkie zmiany w obszarze produkcji, przetwórstwa, a także hodowli miały korzystny wpływ na jakość dostarczanych na rynek artykułów spożywczych. Jedną z propozycji zespołu Inge jest certyfikat IFS. Proces optymalizacji dotychczasowych strategii i polityki działania uwzględnia międzynarodowe kryteria. Dla podmiotu posiadającego taki dokument jest to niezwykłą korzyść, mająca m.in. znaczenie wizerunkowe. Dokument ten potwierdza bowiem pełne bezpieczeństwo dostarczanych produktów.

Biuro rachunkowe

biura rachunkowe Łódź
Jan Obuszko to doświadczony zespół prowadzący biuro rachunkowe w Łodzi. Wśród klientów najbardziej cenione jest za wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowość ich wykonania. Biuro to zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z księgowością oraz rachunkowością. Biuro rachunkowe Łódź, ul. Limanowskiego 121.

Doradztwo finansowe i inwestycyjne

Optymalizacja podatkowa dla VIP
Firma z branży finansowej oferuje wsparcie prawne oraz inwestycyjne dla przedsiębiorców. W zakresie realizowanych przez nią usług znajduje się optymalizacja podatkowa dla VIP, edukacja na światowym poziomie, a także doradztwo finansowe. Ponadto biuro udziela wsparcia w odnalezieniu partnerów biznesowych.

Kredyty
Wszelkie usługi finansowe świadczone przez naszą firmę to przede wszystkim ogromne wsparcie dla szerokiego grona odbiorców. Staramy się stworzyć alternatywę, czyli rozwiązania szybsze, bardziej skuteczne, mniej skomplikowane oraz korzystniejsze. Kredyty indywidualne, które oferujemy to nie tylko możliwość skorzystania ze wsparcia gotówkowego, ale też szansa na zrealizowanie marzeń. Nie pytamy o cel przeznaczenia środków, ani też nie wymagamy skomplikowanej dokumentacji. Wnioski rozpatrujemy w błyskawicznym tempie!