Certyfikat bezpieczeństwa

IFS system
Stale poszerzamy naszą wiedzę i dbamy o to, aby wszelkie zmiany w obszarze produkcji, przetwórstwa, a także hodowli miały korzystny wpływ na jakość dostarczanych na rynek artykułów spożywczych. Jedną z propozycji zespołu Inge jest certyfikat IFS. Proces optymalizacji dotychczasowych strategii i polityki działania uwzględnia międzynarodowe kryteria. Dla podmiotu posiadającego taki dokument jest to niezwykłą korzyść, mająca m.in. znaczenie wizerunkowe. Dokument ten potwierdza bowiem pełne bezpieczeństwo dostarczanych produktów.

Biuro księgowe w Poznaniu

Księgowość Poznań
Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalnie wykonywana pełna księgowość Poznań stanowi miasto, w którym zlokalizowane zostało nasze biuro rachunkowe. Oferowana jest w nim pomoc dla przedsiębiorstw, które chcą zlecić sporządzanie potrzebnych im dokumentów w tym zakresie. Znajdziecie u nas pomoc ze strony wykwalifikowanych fachowców. Dzięki nam możliwe jest regularne uzupełnianie ksiąg handlowych czy przychodów i rozchodów danej firmy. W okresach rozliczeniowych podejmujemy się sporządzania zestawień skarbowych.

Co zrobić, aby opłacić składki w ratach?

Wniosek o rozłożenie na raty zus
Utrata płynności finansowej przedsiębiorstwa może skutkować mnożeniem się zaległości w bieżących opłatach. W takich sytuacjach można złożyć wniosek o rozłożenie na raty ZUS. Wystarczy go wypełnić, a następnie udać się do urzędu czy też wysłać go pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Jakie jeszcze warunki należy spełnić? Szczegółowy opis znajdziesz na stronie.

Prowadzenie własnego sklepu

Sklep franczyzowy
Pociąga Cię niezależność prowadzenia własnego biznesu, ale jednocześnie obawiasz się, czy podołasz takiemu wyzwaniu? Sklep franczyzowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie - zapewniamy szkolenia, opiekę merytoryczną i wsparcie technologiczne. To Tobie zostawiamy decyzje, jak będzie wyglądał Twój przyszły oddział, jak ukształtujesz ceny i z jakimi dostawcami będzie współpracować.

Przechowywanie dokumentacji kadrowej i księgowej - Famma

Archiwizacja dokumentów Kraków
Archiwizacja dokumentów księgowych, kadrowych, umów, spisów, rachunków, instrukcji oraz innych tego typu dokumentów wymaga nie tylko posiadania wyspecjalizowanej kadry, ale również wymaga zorganizowania specjalnego miejsca magazynowego. Dlatego wiele firm ma z tym ogromny problem. Dlatego powołaliśmy do życia naszą firmę, która zajmie się za Państwa przechowywaniem dokumentacji księgowej oraz innych dokumentów. Zajmiemy się również jej archiwizacją i zabezpieczeniem jej przed różnego rodzaju zniszczeniami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie.

Tłumaczenie dokumentów urzędowych

tłumaczenie dokumentów
Doskonale rozumiemy, jak ważne jest profesjonalne tłumaczenie dokumentów. Pisma, które nawet w rodzimym języku mogą sprawiać trudności z interpretacją, powinny zostać szczególnie starannie i perfekcyjnie przełożone na obcy język. Oferujemy Państwu atrakcyjną cenę tłumaczeń dyplomów, certyfikatów, instrukcji, katalogów, ofert oraz wszelkiej maści tekstów biznesowych i technicznych.

Pomoc w procesach HR

Outsourcing HR Warszawa
Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, w ramach której znajdziecie profesjonalnie realizowany outsourcing HR. Dzięki niemu możliwe jest pozyskiwanie kandydatów, którzy idealnie sprawdzą się na wybranych stanowiskach i będą sumiennie realizowali wyznaczone im zadania i obowiązki. Znajdziecie u nas specjalistów, za sprawą których możliwe jest zwiększenie wydajności prowadzonych działań gospodarczych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej, gdzie znajdziecie liczne propozycje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Lokalizacja naszej firmy to Warszawa.

Wszystko o kredytach

Poradnik finansowy
Zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym, ale wciąż nie masz pewności, czy odpowiada Ci wysokość rat? Nie wiesz, czy zdecydować się na wakacje kredytowe? Poradnik finansowy to zbiór wyselekcjonowanych tematów z dziedziny ekonomii, które przydadzą się każdemu, a zdaniem ekonomistów, są nawet niezbędne!

Kursy dla firm logistycznych i transportowych

Import z chin krok po kroku
Kursy dla firm logistycznych i transportowych są ważne, ponieważ pomagają w poprawie efektywności działania i lepszym poznaniu dziedzin związanych z importem. Import z Chin krok po kroku to jedna z popularnych tematyk kursów, ponieważ import z Chin stał się bardzo popularny w ostatnim czasie ze względu na niskie koszty i wyjątkowe produkty. Kursy pomagają w zrozumieniu wszelkich aspektów związanych z importem, w tym wyborze produktu, znalezieniu dostawcy, kwestiach logistycznych i celnych. Kursy przyczyniają się do rozwijania wiedzy specjalistycznej w dziedzinie importu z Chin, co z kolei pomaga firmom transportowym i logistycznym w zapewnieniu kompleksowych usług dla klientów.