Certyfikat bezpieczeństwa

IFS system
Stale poszerzamy naszą wiedzę i dbamy o to, aby wszelkie zmiany w obszarze produkcji, przetwórstwa, a także hodowli miały korzystny wpływ na jakość dostarczanych na rynek artykułów spożywczych. Jedną z propozycji zespołu Inge jest certyfikat IFS. Proces optymalizacji dotychczasowych strategii i polityki działania uwzględnia międzynarodowe kryteria. Dla podmiotu posiadającego taki dokument jest to niezwykłą korzyść, mająca m.in. znaczenie wizerunkowe. Dokument ten potwierdza bowiem pełne bezpieczeństwo dostarczanych produktów.

Trening uważności - Mindfulness Polska

Mindfulness trening uważności
Borykasz się z problemami dnia codziennego i poszukujesz wsparcia specjalisty? Zgłoś się do nas, gdzie udzielona zostanie Ci odpowiednia pomoc czy poprowadzi trening uważności. Przeprowadzimy dla Państwa konsultacje w naszej siedzibie zlokalizowanej w Piasecznie. Dzięki nam możliwe jest uporanie się ze stanami lękowymi czy też depresją.

Biuro księgowe w Poznaniu

Księgowość Poznań
Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalnie wykonywana pełna księgowość Poznań stanowi miasto, w którym zlokalizowane zostało nasze biuro rachunkowe. Oferowana jest w nim pomoc dla przedsiębiorstw, które chcą zlecić sporządzanie potrzebnych im dokumentów w tym zakresie. Znajdziecie u nas pomoc ze strony wykwalifikowanych fachowców. Dzięki nam możliwe jest regularne uzupełnianie ksiąg handlowych czy przychodów i rozchodów danej firmy. W okresach rozliczeniowych podejmujemy się sporządzania zestawień skarbowych.

Co zrobić, aby opłacić składki w ratach?

Wniosek o rozłożenie na raty zus
Utrata płynności finansowej przedsiębiorstwa może skutkować mnożeniem się zaległości w bieżących opłatach. W takich sytuacjach można złożyć wniosek o rozłożenie na raty ZUS. Wystarczy go wypełnić, a następnie udać się do urzędu czy też wysłać go pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Jakie jeszcze warunki należy spełnić? Szczegółowy opis znajdziesz na stronie.

Prowadzenie własnego sklepu

Sklep franczyzowy
Pociąga Cię niezależność prowadzenia własnego biznesu, ale jednocześnie obawiasz się, czy podołasz takiemu wyzwaniu? Sklep franczyzowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie - zapewniamy szkolenia, opiekę merytoryczną i wsparcie technologiczne. To Tobie zostawiamy decyzje, jak będzie wyglądał Twój przyszły oddział, jak ukształtujesz ceny i z jakimi dostawcami będzie współpracować.

Leasing maszyn rolniczych
Prowadzisz przedsiębiorstwo rolnicze? Weź leasing maszyn rolniczych dzięki usługom doradztwa u brokera finansowego Soter Finanse. Przedstawiamy państwu produkty kilkudziesięciu różnych instytucji finansowych oraz banków. Na pewno wybierzemy coś skrojonego na miarę waszych oczekiwań. Nie warto brać kredytu, skoro za stałą miesięczną kwotę można korzystać z nowych urządzeń, a po zakończeniu umowy wykupić je na własność za atrakcyjną cenę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami. Polecamy też kredyty.

Przechowywanie dokumentacji kadrowej i księgowej - Famma

Archiwizacja dokumentów Kraków
Archiwizacja dokumentów księgowych, kadrowych, umów, spisów, rachunków, instrukcji oraz innych tego typu dokumentów wymaga nie tylko posiadania wyspecjalizowanej kadry, ale również wymaga zorganizowania specjalnego miejsca magazynowego. Dlatego wiele firm ma z tym ogromny problem. Dlatego powołaliśmy do życia naszą firmę, która zajmie się za Państwa przechowywaniem dokumentacji księgowej oraz innych dokumentów. Zajmiemy się również jej archiwizacją i zabezpieczeniem jej przed różnego rodzaju zniszczeniami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie.

Windykacja zagraniczna
Wielu z naszych klientów prowadzi inwestycje w krajach Europy Zachodniej, gdzie również zdarzają się sytuacje, w których trafiają na niewypłacalnych lub nieuczciwych kontrahentów. Działania podejmowane przez specjalistów Ragnar Inkaso gwarantują, że windykacja zagraniczna jest skuteczna, a to dzięki pełnej współpracy z dłużnikiem.

Obliczanie składek

ubezpieczenia ciężarówek
Nasze polisy obejmują ubezpieczenia ciężarówek, samochodów dostawczych oraz naczep. Nasza strona internetowa umożliwia klientom szybkie obliczenie wysokości składki. Wystarczy tylko wypełnić formularz, w którym wskażesz najważniejsze informacje o pojeździe: jego rodzaj, cenę netto, rok produkcji i inne.