Kurs międzynarodowego porozumiewania

kurs angielskiego gdańsk
Jeszcze do niedawna, znajomość języka angielskiego była znakomitym atrybutem, który wyróżniał nas z tłumu. Tym samym, biegłość ta nie stanowiła niezbędnej konieczności, a raczej narzędzie podniesienia swojej własnej wartości. Jednakże, czasy się zmieniły i obecnie wymóg ten obecny jej we wszystkich środowiskach specjalistycznych oraz biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły Moniki Kowalskiej, która pomaga rozwijać umiejętności porozumiewania się w przestrzeni międzynarodowej, a nawet szerzej.

Porady dla przyszłej mamy

Bezpłatna szkoła rodzenia
Nie wiesz czego spodziewać się podczas porodu? Poradź się położnej środowiskowej, która nie tylko opowie jak odpowiednio oddychać i napinać mięśnie, ale też opiekować się niemowlęciem po jego narodzinach. Zapisz się do bezpłatnej szkoły rodzenia w Poznaniu, zasięgnij opinii dietetyka, weź udział w jodze.

Koszta lekcji na basenie

Cena nauki pływania
Nasz basen prowadzi zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe dla dzieci i dorosłych. Na naszej stronie przedstawiamy grafik, na którym zaprezentowane są godziny kursów. Cena nauki pływania zależy od ilości godzin i rodzaju zajęć. Zapraszamy do odpowiedniej zakładki, by bliżej zapoznać się z opłatami.

Pojazd dla malucha

Pojazdy dla dzieci
Firma oferuje różne wehikuły dla najmłodszych, umożliwiające im bezpieczne poruszanie się po trawie lub piasku. Proponowane pojazdy dla dzieci to samochodziki na akumulator, motorki, jeździki, gokarty i quady. Sprzęty zachęcają najmłodszych do zabawy na świeżym powietrzu, dostarczają frajdy i mnóstwa radości.

Gry dydaktyczne do nauki polskiego

stacje zadaniowe język polski
Zapewniamy materiały do wydruku, które urozmaicą lekcje i oswoją uczniów z gramatyką. Nasze pakiety edukacyjne zachęcą i zaangażują dzieci w zajęcia, dając im szansę na utrzymanie koncentracji i poczucie przynależności do grupy. Stacje zadaniowe to gry dydaktyczne na język polski dla starszych klas szkół podstawowych.

Prywatne przedszkola

Niepubliczne przedszkole montessori
Prywatna placówka, którą prowadzimy troszczy się o indywidualne potrzeby dzieci, dostosowuje się do tempa jego rozwoju, a przy pomocy zabawy, w łatwy sposób kształci umiejętności pociech. Niepubliczne przedszkole Montessori to przede wszystkim szacunek i świadome podejście do dziecka, które czuje się bezpiecznie i swobodnie.

Zabawki ze świata Minecrafta

Zabawki Minecraft
Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci. Propozycja sklepu internetowego to między innymi zabawki Minecraft. Produkty tego typu pozwalają na zaangażowanie dziecka i oderwanie go od komputera. Twórz własny świat z bloków 3D i dziel się swoimi osiągnięciami!

KIKI

Aspirator do odkurzacza
W naszym asortymencie znajdą Państwo wyjątkowe artykuły dla niemowląt. Cieszą się one wysokim zainteresowaniem wśród wielu rodziców, którzy chcą zapewnić najlepsze wychowanie swojemu dziecku. Proponowane przez nas rozwiązania to przede wszystkim bezpieczne dla dzieci artykuły, takie jak aspirator do odkurzacza, dostępne w bardzo korzystnych cenach.