Kurs międzynarodowego porozumiewania

kurs angielskiego gdańsk
Jeszcze do niedawna, znajomość języka angielskiego była znakomitym atrybutem, który wyróżniał nas z tłumu. Tym samym, biegłość ta nie stanowiła niezbędnej konieczności, a raczej narzędzie podniesienia swojej własnej wartości. Jednakże, czasy się zmieniły i obecnie wymóg ten obecny jej we wszystkich środowiskach specjalistycznych oraz biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły Moniki Kowalskiej, która pomaga rozwijać umiejętności porozumiewania się w przestrzeni międzynarodowej, a nawet szerzej.

Porady dla przyszłej mamy

Bezpłatna szkoła rodzenia
Nie wiesz czego spodziewać się podczas porodu? Poradź się położnej środowiskowej, która nie tylko opowie jak odpowiednio oddychać i napinać mięśnie, ale też opiekować się niemowlęciem po jego narodzinach. Zapisz się do bezpłatnej szkoły rodzenia w Poznaniu, zasięgnij opinii dietetyka, weź udział w jodze.

żłobek prywatny Gdańsk
Jeśli poszukujecie Państwo wyjątkowego miejsca, w którym Wasze maleństwo nie tylko będzie bezpiecznie spędzać czas podczas Waszego pobytu w pracy, ale również będzie rozwijać się w przyjaznej atmosferze, zapraszamy do nas. Żłobek i przedszkole MegaMocni to kolejna już placówka dla dzieci prowadzona przez Stowarzyszenie DyNaMo. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu na Stogach w Gdańsku, w spokojnej, cichej okolicy. Wyróżniają ją przestronne, dobrze oświetlone i doskonale urządzone sale, nowoczesny plac zabaw, a także wyśmienite wyżywienie.

Pomoc charytatywna dla najmłodszych

Fundacja chore dzieci
U wielu młodych osób niepełnosprawność lub dolegliwości zdrowotne wiążą się nie tylko z wykluczeniem wśród rówieśników, ale również z trudną sytuacją materialną i życiową teraz i w przyszłości. Nasza fundacja wspiera chore dzieci, które szczególnie potrzebują pomocy - nie tylko organizujemy im wyjazdy, ale również pomagamy w zakupie niezbędnych do życia artykułów, leków czy materiałów opatrunkowych.

Zabawki z drewna - Tupiko

Klocki drewniane dla dzieci
Klocki drewniane dla dzieci to szczególny rodzaj zabawek. Rozwijają one niezwykle intensywnie wyobraźnię, stymulują rozwój umiejętności związanych z kształtowaniem przez dziecko otaczającej go rzeczywistości, uczą przewidywać i kształtują zdolność do logicznego myślenia. Ich zalet jest jednak znacznie więcej. Zapraszamy!

Obówie dla dzieci i niemowląt

Obuwie dla dzieci
W naszym sklepie nabędziesz wspaniałe obuwie dla dzieci. Są to wygodne i lekkie, ale zarazem solidne buciki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Dbamy o to, by nasz asortyment odznaczał się nie tylko doskonałą jakością, ale także niezwykłą urodą. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty!

Akcesoria dla dziecka

Sklep dla mam
Znajdziesz u nas wszystko, czego będziesz potrzebowała po przyjściu maluszka na świat. Sklep dla mam został stworzony z myślą o rodzicach, którzy już od pierwszych chwil życia dziecka chcą je otoczyć jak najlepszą opieką. W ofercie posiadamy ergonomiczne nosidełka, miłe w dotyku kocyki bambusowe, wygodne krzesełka do karmienia czy pakowne torby dla opiekunów.

Sprzedaż obuwia dziecięcego

Kalosze poprosze
W naszej ofercie znajdują się obuwie marki Kalosze poproszę. Są to buciki dziecięce, przeznaczone do chodzenia w deszczowe dni. Obuwie wykonane jest w tworzywa certyfikowanego, a ich wnętrze wypełnione jest skarpetką. Dzięki temu bucik jest wygodny i nie uwiera małej nóżki. Dysponujemy ogromnym wyborem rozmiarów i kolorów, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.