Kurs międzynarodowego porozumiewania

kurs angielskiego gdańsk
Jeszcze do niedawna, znajomość języka angielskiego była znakomitym atrybutem, który wyróżniał nas z tłumu. Tym samym, biegłość ta nie stanowiła niezbędnej konieczności, a raczej narzędzie podniesienia swojej własnej wartości. Jednakże, czasy się zmieniły i obecnie wymóg ten obecny jej we wszystkich środowiskach specjalistycznych oraz biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły Moniki Kowalskiej, która pomaga rozwijać umiejętności porozumiewania się w przestrzeni międzynarodowej, a nawet szerzej.

Porady dla przyszłej mamy

Bezpłatna szkoła rodzenia
Nie wiesz czego spodziewać się podczas porodu? Poradź się położnej środowiskowej, która nie tylko opowie jak odpowiednio oddychać i napinać mięśnie, ale też opiekować się niemowlęciem po jego narodzinach. Zapisz się do bezpłatnej szkoły rodzenia w Poznaniu, zasięgnij opinii dietetyka, weź udział w jodze.

żłobek prywatny Gdańsk
Jeśli poszukujecie Państwo wyjątkowego miejsca, w którym Wasze maleństwo nie tylko będzie bezpiecznie spędzać czas podczas Waszego pobytu w pracy, ale również będzie rozwijać się w przyjaznej atmosferze, zapraszamy do nas. Żłobek i przedszkole MegaMocni to kolejna już placówka dla dzieci prowadzona przez Stowarzyszenie DyNaMo. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu na Stogach w Gdańsku, w spokojnej, cichej okolicy. Wyróżniają ją przestronne, dobrze oświetlone i doskonale urządzone sale, nowoczesny plac zabaw, a także wyśmienite wyżywienie.

Centrum Usług Psychologicznych - Opieka nad dziećmi

Praca dla opiekunek
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej strony z ogłoszeniami dla niań i rodziców poszukujących pomocy w wychowaniu pociech. Znalezienie odpowiedniej opiekunki do dzieci, dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce, będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Można szukać osób według indywidualnie określonych kryteriów, co znacznie zmniejszy szanse na niezadowolenie z zatrudnionej babysitterki. Jeśli natomiast kochasz maluchy, masz do nich właściwe podejście, cechuje Cię odpowiedzialność, energiczność i cierpliwość - dajemy Ci możliwość znalezienia pracy swoich marzeń za pośrednictwem portalu Centrum Usług Psychologicznych.

Pomoc charytatywna dla najmłodszych

Fundacja chore dzieci
U wielu młodych osób niepełnosprawność lub dolegliwości zdrowotne wiążą się nie tylko z wykluczeniem wśród rówieśników, ale również z trudną sytuacją materialną i życiową teraz i w przyszłości. Nasza fundacja wspiera chore dzieci, które szczególnie potrzebują pomocy - nie tylko organizujemy im wyjazdy, ale również pomagamy w zakupie niezbędnych do życia artykułów, leków czy materiałów opatrunkowych.

Zabawki z drewna - Tupiko

Klocki drewniane dla dzieci
Klocki drewniane dla dzieci to szczególny rodzaj zabawek. Rozwijają one niezwykle intensywnie wyobraźnię, stymulują rozwój umiejętności związanych z kształtowaniem przez dziecko otaczającej go rzeczywistości, uczą przewidywać i kształtują zdolność do logicznego myślenia. Ich zalet jest jednak znacznie więcej. Zapraszamy!

Drewniane i edukacyjne

Zabawki JOUECO
Przygotowaliśmy szereg propozycji dla najmłodszych, które łączą w sobie rozrywkę z edukacją. W ofercie znajdziecie różne zabawki marki JOECO wykonane z drewna. Dzięki temu są w pełni przyjazne dla malucha, a jednocześnie pobudzają jego wyobraźnię. Zadbaliśmy, aby każdy produkt był w pełni bezpieczny.

Obówie dla dzieci i niemowląt

Obuwie dla dzieci
W naszym sklepie nabędziesz wspaniałe obuwie dla dzieci. Są to wygodne i lekkie, ale zarazem solidne buciki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Dbamy o to, by nasz asortyment odznaczał się nie tylko doskonałą jakością, ale także niezwykłą urodą. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty!