Kurs międzynarodowego porozumiewania

kurs angielskiego gdańsk
Jeszcze do niedawna, znajomość języka angielskiego była znakomitym atrybutem, który wyróżniał nas z tłumu. Tym samym, biegłość ta nie stanowiła niezbędnej konieczności, a raczej narzędzie podniesienia swojej własnej wartości. Jednakże, czasy się zmieniły i obecnie wymóg ten obecny jej we wszystkich środowiskach specjalistycznych oraz biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły Moniki Kowalskiej, która pomaga rozwijać umiejętności porozumiewania się w przestrzeni międzynarodowej, a nawet szerzej.

Porady dla przyszłej mamy

Bezpłatna szkoła rodzenia Poznań
Nie wiesz czego spodziewać się podczas porodu? Poradź się położnej środowiskowej, która nie tylko opowie jak odpowiednio oddychać i napinać mięśnie, ale też opiekować się niemowlęciem po jego narodzinach. Zapisz się do bezpłatnej szkoły rodzenia w Poznaniu, zasięgnij opinii dietetyka, weź udział w jodze.

Najlepsze wózki dla dzieci

wózki dziecięce wielofunkcyjne
Zapraszamy wszystkich rodziców do zakupu jednego z naszych wyrobów - wózki dziecięce wielofunkcyjne pochodzą od najlepszych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość jezdną, wytrzymałość oraz elegancję estetyczną. Zaopatrujemy się tylko w produkty, dzięki którym stworzycie Państwo z tego pojazdu spacerówkę, nosidełko i gondolę, a korzystać z niego będziecie mogli również w przypadku kolejnych potomków. Są to nowoczesne sprzęty, dzięki którym wasza pociecha poczuje się komfortowo i w pełni bezpiecznie.