Naturalne mieszanki odżywcze dla koni

Mesz
Dbanie o konie nie jest prostą sprawą i wymaga codziennego wykonywania szeregu czynności oraz podawania odpowiednich odżywek. W sklepie internetowym Provender znajdą Państwo wysokiej jakości mesz. Artykuł ten jest produktem złożonym z naturalnych składników, takich jak siemię lniane, lecznicze zioła, minerały, czy otręby zbożowe. Regularnie podawane wpływają ochronnie na przewód pokarmowy zwierzęcia, na perystaltykę jelit oraz immunologię. Mieszanki te są łatwe w przygotowaniu, można je stosować w przypadku kolek, problemów z apetytem oraz wrzodów żołądka.

Przemysłowe urządzenia wentylacyjne

Wentylator przemysłowy
Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy kompleksowe systemy klimatyzacji dla dużych powierzchni, takich jak zakłady produkcyjne czy fabryki. Nasza oferta obejmuję szeroki wachlarz jednostek, potrafiących pracować w trudnych warunkach, w środowiskach obcujących z dużymi pokładami ciepła, ogniem, oraz czynnikami chemicznymi. Firma „OWENT” gwarantuje niezawodne działanie wentylatorów przemysłowych, a także pełną obsługę techniczną.

Urządzenia wentylacyjne

Kratki wentylacyjne
Urządzenia proponowane przez hurtownię Mk-Went to najwyższej klasy kratki wentylacyjne, nagrzewnice oraz kurtyny powietrzne. Dzięki ich zastosowaniu zapewnisz właściwą regulację obiegu powietrza w pomieszczeniach, co z kolei zapewni każdemu z Użytkowników bezpieczeństwo i komfort. Nasze produkty sprawdzą się zarówno w domu, jak i w przemyśle czy gastronomii. Poza sprzedażą oferujemy też kompleksowe usługi, polegające na doborze odpowiedniego modelu, dostawie go do Klienta, a także montażu sprzętu.

Wyposażenie zbiorników wodnych w ogrodzie

folia do oczka wodnego
Jednym z bardziej efektownych pomysłów na urządzenie przydomowego ogrodu jest umieszczenie w nim stawu, strumyka czy sadzawki. Aby jednak system spełniał swoje zadanie i cieszył oko jak najdłużej, warto w jego budowie zastosować przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały najwyższej jakości. W ofercie przedsiębiorstwa Adviser znajdziecie Państwo różnego rodzaju produkty i akcesoria instalacyjne, takie jak folia do oczka wodnego, pompy, urządzenia filtracyjne, napowietrzacze, zestawy oświetleniowe i inne.

Green Bike poleca rower Kellys

rower kellys
Jeśli jesteś fanem jednośladów, zapoznaj się z ofertą Green Bike. Znajdziesz u nas rower Kellys damski lub męski, górski i miejski. Nasze modele charakteryzuje niecodzienny design i gwarantują komfortową oraz bezpieczną jazdę. Polecamy modele z aluminiową ramą. Sprawdź na naszej stronie typ Avenue, Carter czy Cindy.

soczewkowo.pl

soczewki kontaktowe optix
Jeśli zastanawiacie się Państwo szkła kontaktowe jakiej marki wybrać, zdecydujcie się na soczewki Air Optix. Bowiem, badania dowodzą, iż to właśnie one odznaczają się najniższym odsetkiem uczulonych na nie osób. Jednocześnie, otrzymujecie Państwo wybór pomiędzy formą jednodniową, a tą wielokrotnego użytku.

Producent ekologicznych siatek

ekologiczne torby papierowe
Misją naszej firmy jest produkcja i sprzedaż produktów, które przyczynią się do ochrony naszego środowiska przed nadmiarem śmieci. W naszej ofercie znalazły się więc między innymi ekologiczne torby papierowe o niezwykle szerokim zastosowaniu. W zależności od potrzeb, mogą być zabierane na zakupy czy stanowić opakowanie upominku dla bliskiej osoby.

Produkcja torebek foliowych

Worki foliowe
Jako przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, działamy na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych, oferując państwu, wykonane w naszym zakładzie, worki foliowe. Oferujemy torebki strunowe, reklamówki i wyroby do przechowywania odpadów. Nasze produkty dostępne są w rożnych rozmiarach, grubościach, kolorach i kształtach.

Sprzedaż urządzeń i maszyn rolniczych

Dmuchawa do zboża
Proponujemy Państwu doskonałe jakościowo dmuchawy do zboża, które bez wątpienia sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Solidna konstrukcja, precyzyjne wykonanie i niezawodne działanie - to właśnie cechy, jakimi wyróżniają się nasze urządzenia. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory je wybrali - na pewno będziesz zadowolony.

Świeże modele klocków

Klocki Lego nowości
Są marzeniem bardzo wielu dzieci na całym świecie. Przedstawiamy klocki Lego i nowości wśród nich, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu. Każda pojawiająca się w ofercie seria to kolejne ogromne możliwości dla dzieci, aby stworzyć niepowtarzalny świat, pochodzący bezpośrednio z ich wyobraźni.