Sklep z bielizną http://www.krisline.com/

Biustonosze duże rozmiary
Jednym z podstawowych elementów damskiej bielizny są biustonosze. Duże rozmiary zakupić można tylko w nielicznych sklepach, a nasz jest jednym z nich. Biustonosze muszą być idealnie dopasowane do wymiarów kobiety, a duże rozmiary dodatkowo muszą być odpowiednio wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Odzież na zimę i jesień

Płaszcze damskie producent
Cabba, producent odzieży wierzchniej kierowanej do kobiet, zaprasza do obejrzenia ubrań z nowej kolekcji 2015. Polecamy serdecznie płaszcze damskie, które będą hitem tego sezonu. Zachęcamy też do zakupu kurtek zimowych i wiosennych. Nasze realizacje doskonale leżą na kobietach, czyli naszych Klientkach.

Ubrania używane

Odzież nowa cena
Na naszej stronie internetowej przygotowane zostały liczne ubrania, jakie sprzedajemy w naszym sklepie. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zaopatrzenie Waszego second handu w najbardziej atrakcyjne wzory oraz kolory, obowiązujące w obecnie panujących trendach w modzie. Znajdziecie w naszej hurtowni odzieży używanej także konkurencyjne ceny, pozwalające na zmniejszenie kosztów utrzymywania, zaopatrzenie Waszego second handu. Dostępne są u nas elementy z konferencji damskiej oraz męskich z Anglii.

Makijaż permanentny w salonie Paradise

Depilacja bikini woskiem Kraków
Witamy w Salonie Kosmetycznym Paradise w Krakowie. U nas zawsze czeka na Państwa szereg usług dla urody. Oferujemy czesanie i modelowanie włosów u najlepszych fryzjerów w mieście. Polecamy również nasze zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. W naszym gabinecie kosmetycznym dużym powodzeniem cieszy się depilacja woskiem strefy bikini. Mile widziane są u nas przyszłe Panny Młode. Dla was mamy specjalne pakiety na przygotowania.

Koszulki koszykarskie
Basket Planet o sklep stworzony przez pasjonatów koszykówki. Ponieważ ten sport to nasza miłość, chcemy się nią dzielić z innymi fanami kosza - dlatego nieprzerwanie dostarczamy najnowsze, najnowocześniejsze modele butów, spodenek i koszulek koszykarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty Nike, Jordan, Adidas i inne.

Sklep z szelkami dla pań

szelki damskie
Klasyczny, ponadczasowy dodatek, który ożywi każdą stylizację - oferujemy różnego rodzaju szelki damskie. To akcesorium nadaje się do różnych stylów, trzeba tylko wybrać odpowiedni model: proponujemy produkty z tkanej taśmy, zapinane na klamerki lub guziki. Panie ceniące sobie klasyczny styl znajdą u nas te eleganckie dodatki w różnych kolorach: stonowanych i bardziej odważnych.

Wieszaki dziecięce
W ekskluzywnej przestrzeni każdy, nawet najdrobniejszy element ma ogromne znaczenie, gdyż współtworzy perfekcyjnie skomponowaną, przemyślaną i idealnie zaplanowaną przestrzeń. Sklep internetowy Zawieszamy jest miejscem, w którym znajdują się właśnie takie, perfekcyjne, stylowe produkty i detale, stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach w kwestii smaku i stylu. Polecamy między innymi eleganckie stojaki na ubrania do przedpokoju.

Kurtki
Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości kurtki zimowe damskie. Dla osób lubiących elegancję, polecamy również płaszcze dla każdego. To najmodniejsze modele tego sezonu. Polecamy również inne elementy naszego asortymentu takie, jak: spodnie, bluzy, swetry, koszule itd. Serdecznie zapraszamy.

Modus - mundur dla żołnierzy na oficjalne uroczystości

Mundur wojskowy
Najważniejsze uroczystości państwowe, a także liczne spotkania reprezentacyjne wymagają tego, by żołnierze prezentowali się godnie oraz z dumą i powagą świadczyli o swej trosce o kraj. Mundur wojskowy wyjściowy jaki wykonujemy w zakresie działalności firmy Modus to ubiór galowy, który uświetni każdą taką uroczystość.

Stroje kąpielowe
To właśnie w naszym asortymencie znajdują się najlepsze stroje kąpielowe! To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na produktach najwyższej jakości, jednocześnie dostępnych w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich profesjonalnych oraz początkujących pływaków. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z przygotowaną dla Ciebie ofertą.

Idealna kreacja na wieczór

Suknie balowe
Bardzo ważne przyjęcie, pełne osobistości i osób, na których chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie? Musisz w takim razie być doskonale ubrana! Proponujemy suknie balowe, eleganckie, stylowe i odpowiednie dla każdej kobiety. Znajdziecie tu i wersje do samej ziemi, i do kolan, z odsłoniętymi ramionami, a także z żakietem w komplecie.

Bielizna erotyczna damska
Nasz sklep internetowy powstał z myślą o tym, aby zapewnić każdej z kobiet dostęp do wspaniałych elementów garderoby, w których będzie ona mogła poczuć się znakomicie - i tak też wyglądać. W naszym szerokim asortymencie znalazła się zmysłowa bielizna erotyczna damska. Minisukienka, biustonosz czy majtki to gwarancja, że zawsze będziesz czuła się magicznie. Dysponujemy wyłącznie rozwiązaniami pozyskanymi od cenionych producentów, które zostały wykonane przy wykorzystaniu miękkich i przyjemnych dla skóry tkanin.

Atelier Piękna

Oxybrazja
Chciałabyś pozbyć się zmarszczek i przebarwień na skórze? W taki razie zachęcamy do wypróbowania naszego zabiegu – oxybrazja w Atelier Piękna. Zabieg ten w sposób łagodny i naturalny usunie niechciane niedoskonałości z Twojej skóry. Oxybrazja to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg redukujący zmarszczki, zmniejszający łojotok oraz poprawiający koloryt skóry. Zapraszamy do odwiedzin!