Profesjonalna nauka hiszpańskiego

Tłumacz hiszpański
Pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw? Chcesz móc doskonalić swoje umiejętności i bez jakichkolwiek barier kontaktować się z innymi użytkownikami tego wyjątkowego języka? Casa de Espana - to miejsce dla Ciebie. To tutaj odnajdziesz miłą atmosferę, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz możliwość doskonalenia posiadanych już umiejętności. Możesz też zapoznać się z kulturą tego wyjątkowego regionu. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup - na różnych poziomach zaawansowania. Podejmujemy się również wykonywania tłumaczeń.

Szkoła charakteryzacji w Poznaniu

Szkoła charakteryzacji
Wiele z nas marzy w dzieciństwie o byciu aktorem lub pracy z gwiazdami. Często kończy się jednak jedynie na snuciu domysłów, o tym, co by było gdyby.. Poznańska szkoła charakteryzacji i wizażu pomoże Ci spełniać marzenia. Wystarczą w zasadzie tylko chęci rozwoju zawodowego na polu artystycznym i w zasięgu ręki możesz mieć rozwijanie pasji, która stanie się Twoją pracą.