Profesjonalna nauka hiszpańskiego

Tłumacz hiszpański
Pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw? Chcesz móc doskonalić swoje umiejętności i bez jakichkolwiek barier kontaktować się z innymi użytkownikami tego wyjątkowego języka? Casa de Espana - to miejsce dla Ciebie. To tutaj odnajdziesz miłą atmosferę, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz możliwość doskonalenia posiadanych już umiejętności. Możesz też zapoznać się z kulturą tego wyjątkowego regionu. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup - na różnych poziomach zaawansowania. Podejmujemy się również wykonywania tłumaczeń.

Nauczanie języków obcych Łódź

Szkoła językowa Łódź
W naszej szkole językowej znajdą Państwo profesjonalne usługi nauczania języka angielskiego. Łódź jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej szkoły. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego ucznia, dlatego dostosowujemy swoją naukę do jego poziomu wiedzy. Zachęcamy wszystkich do nauki bądź doskonalenia języka! Angielski w Łodzi to idealne rozwiązanie dla każdego. Proponujemy profesjonalnie przekazaną wiedzę teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zorganizowana nauka nowych umiejętności

Szkolenia specjalistyczne
Wzięcie udziału w zorganizowanych kursach pozwala na nabycie najnowszej wiedzy z pomocą wykwalifikowanej kadry. Szkolenia specjalistyczne cieszą się dobrą opinią wśród kursantów chcących szybko podnieść swoje kwalifikacje. W ofercie firmy znajdują się m.in. kursy przyznające uprawnienia na sprzęt ciężki czy na spawanie MIG, MAG oraz TIG.

Pomoc w znalezieniu pracownika

rekrutacja it
Oferujemy porady w zakresie outsourcingu i HR. Jedną z najważniejszych usług jest natomiast rekrutacja IT. Branża informatyczna bardzo szybko się rozwija i wielu pracodawców nie wie gdzie i jak szukać odpowiednich specjalistów. Zajmujemy się tym za nich, dopasowując do danego stanowiska kandydatów z naszej bazy.

Zwiększ swoje możliwości zawodowe!

kurs na wózki widłowe
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy nie tylko fachowców z dużym doświadczeniem, ale również doskonałych wykładowców, którzy potrafią przekazać zdobytą wiedzę w sposób przystępny. Dlatego organizowany przez OSK Marcin kurs na wózki widłowe okaże się Twoim strzałem w dziesiątkę. Nasze szkolenia sprawią, że szybko nauczysz się prowadzić te pojazdy, co w rezultacie sprawi, że rynek pracy stanie przed Tobą otworem, zarówno w Polsce, jak również za granicą. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.