Profesjonalna nauka hiszpańskiego

Tłumacz hiszpański
Pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw? Chcesz móc doskonalić swoje umiejętności i bez jakichkolwiek barier kontaktować się z innymi użytkownikami tego wyjątkowego języka? Casa de Espana - to miejsce dla Ciebie. To tutaj odnajdziesz miłą atmosferę, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz możliwość doskonalenia posiadanych już umiejętności. Możesz też zapoznać się z kulturą tego wyjątkowego regionu. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup - na różnych poziomach zaawansowania. Podejmujemy się również wykonywania tłumaczeń.

Zorganizowana nauka nowych umiejętności

Szkolenia specjalistyczne
Wzięcie udziału w zorganizowanych kursach pozwala na nabycie najnowszej wiedzy z pomocą wykwalifikowanej kadry. Szkolenia specjalistyczne cieszą się dobrą opinią wśród kursantów chcących szybko podnieść swoje kwalifikacje. W ofercie firmy znajdują się m.in. kursy przyznające uprawnienia na sprzęt ciężki czy na spawanie MIG, MAG oraz TIG.

Pomoc w znalezieniu pracownika

rekrutacja it
Oferujemy porady w zakresie outsourcingu i HR. Jedną z najważniejszych usług jest natomiast rekrutacja IT. Branża informatyczna bardzo szybko się rozwija i wielu pracodawców nie wie gdzie i jak szukać odpowiednich specjalistów. Zajmujemy się tym za nich, dopasowując do danego stanowiska kandydatów z naszej bazy.

Zwiększ swoje możliwości zawodowe!

kurs na wózki widłowe
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy nie tylko fachowców z dużym doświadczeniem, ale również doskonałych wykładowców, którzy potrafią przekazać zdobytą wiedzę w sposób przystępny. Dlatego organizowany przez OSK Marcin kurs na wózki widłowe okaże się Twoim strzałem w dziesiątkę. Nasze szkolenia sprawią, że szybko nauczysz się prowadzić te pojazdy, co w rezultacie sprawi, że rynek pracy stanie przed Tobą otworem, zarówno w Polsce, jak również za granicą. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

Szkoła charakteryzacji w Poznaniu

Szkoła charakteryzacji
Wiele z nas marzy w dzieciństwie o byciu aktorem lub pracy z gwiazdami. Często kończy się jednak jedynie na snuciu domysłów, o tym, co by było gdyby.. Poznańska szkoła charakteryzacji i wizażu pomoże Ci spełniać marzenia. Wystarczą w zasadzie tylko chęci rozwoju zawodowego na polu artystycznym i w zasięgu ręki możesz mieć rozwijanie pasji, która stanie się Twoją pracą.

Czternaście zasad zarządzania

Zasady Deminga
Publikacje naukowe stworzone przez specjalistów w zakresie organizacji i zarządzania dzięki ponadczasowym wartościom, które są w nich zawarte, to cenne wskazówki dla współczesnych menedżerów. Zasady Deminga to opracowane w latach 50.-tych ubiegłego wieku porady, które powstały w oparciu o prawdziwe doświadczenia z branż przemysłowych.