Profesjonalna nauka hiszpańskiego

Tłumacz hiszpański
Pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw? Chcesz móc doskonalić swoje umiejętności i bez jakichkolwiek barier kontaktować się z innymi użytkownikami tego wyjątkowego języka? Casa de Espana - to miejsce dla Ciebie. To tutaj odnajdziesz miłą atmosferę, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz możliwość doskonalenia posiadanych już umiejętności. Możesz też zapoznać się z kulturą tego wyjątkowego regionu. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup - na różnych poziomach zaawansowania. Podejmujemy się również wykonywania tłumaczeń.

Zwiększ swoje możliwości zawodowe!

kurs na wózki widłowe
W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy nie tylko fachowców z dużym doświadczeniem, ale również doskonałych wykładowców, którzy potrafią przekazać zdobytą wiedzę w sposób przystępny. Dlatego organizowany przez OSK Marcin kurs na wózki widłowe okaże się Twoim strzałem w dziesiątkę. Nasze szkolenia sprawią, że szybko nauczysz się prowadzić te pojazdy, co w rezultacie sprawi, że rynek pracy stanie przed Tobą otworem, zarówno w Polsce, jak również za granicą. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

Szkoła charakteryzacji w Poznaniu

Szkoła charakteryzacji
Wiele z nas marzy w dzieciństwie o byciu aktorem lub pracy z gwiazdami. Często kończy się jednak jedynie na snuciu domysłów, o tym, co by było gdyby.. Poznańska szkoła charakteryzacji i wizażu pomoże Ci spełniać marzenia. Wystarczą w zasadzie tylko chęci rozwoju zawodowego na polu artystycznym i w zasięgu ręki możesz mieć rozwijanie pasji, która stanie się Twoją pracą.

Akcesoria do nauki wymowy

Pomoce logopedyczne
Nasza firma działa już od kilku lat i zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów dla najmłodszych. Posiadamy między innymi puzzle magnetyczne, zestawy plastyczne, zabawki drewniane oraz książki. Ponadto oferowane pomoce logopedyczne zadbają o prawidłowy rozwój dziecka. Polecamy przede wszystkim ćwiczenia artykulacyjne.