Profesjonalna nauka hiszpańskiego

Tłumacz hiszpański
Pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw? Chcesz móc doskonalić swoje umiejętności i bez jakichkolwiek barier kontaktować się z innymi użytkownikami tego wyjątkowego języka? Casa de Espana - to miejsce dla Ciebie. To tutaj odnajdziesz miłą atmosferę, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz możliwość doskonalenia posiadanych już umiejętności. Możesz też zapoznać się z kulturą tego wyjątkowego regionu. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup - na różnych poziomach zaawansowania. Podejmujemy się również wykonywania tłumaczeń.

Oferta pomocy w pisanu pracy

Prace magisterskie
Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakresu wykonywanych przez nas obowiązków.; Dzięki naszej pomocy możliwe jest szybsze i bardziej efektywne pisanie prac magisterskich. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych specjalistów. Przygotują oni dla Was najciekawsze materiały czy źródła wiedzy merytorycznej, jakie wykorzystać możecie w swoich rozprawkach. Nałożymy również odpowiednią korektę na stworzone już dysertacje pod względem ich poprawności z obowiązującymi zasadami języka polskiego.

Szkoła językowa

Kursy językowe
Dla tych z państwa, którym zależy na rozwinięciu swoich kompetencji językowych, przygotowaliśmy niezwykłą ofertę kursów angielskiego. W naszych działaniach posługujemy się m.in. innowacyjną metodą - Dedalus English. Jest to połączenie wiedzy oraz doświadczenia i przekazanie ich obu w sposób niezwykle atrakcyjny.