MAKO - zakłady produkujące słodkości

Torty bezowe producent
Już od 1978 roku zajmujemy się wytwarzaniem najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Zakłady Cukiernicze "MAKO" Sp. z o.o. to doświadczeni producenci słodyczy, korzystający z wieloletniego doświadczenia w branży, a także z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Nasze usługi wyróżniają się w pełni profesjonalną obsługą, terminowością oraz doskonałą jakością proponowanych wyrobów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju tzw. ciepłe lody, a także rurki nadziewane, słodkości kukurydziane i ptysiowe oraz spody bezowe do tortów.

Sprzedaż ormiańskiego chleba

piekarnia ormiańska Warszawa
Lawasz to niezwykle uniwersalne pieczywo, które oferuje piekarnia ormiańska z Warszawy. Nasz chleb tworzymy w formie podłużnych placków - ciasto wyrabiamy ręcznie i nie korzystamy z przetwarzanych składników. Jego świeżość utrzymuje się przez wiele dni, wystarczy lekko skropić pieczywo wodą i przykryć na kilka minut, a odzyska miękkość.

sushi w Warszawie
Chcesz zjeść pyszne sushi w Warszawie? W takim razie nie ma nic prostszego, niż odwiedzenie naszej restauracji, bądź zamówienie dania na wynos! Oferujemy dowóz na terenie całego miasta, atrakcyjne warunki współpracy i zawsze dobre rozwiązania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Naprawa urządzeń gastronomicznych

Serwis zmywarek
Świadczymy usługi w zakresie wykrywania problemów z między innymi sprzętem chłodniczym czy przeznaczonym do profesjonalnego przygotowywania posiłków. Realizujemy również serwis zmywarek wszystkich największych producentów dbając, aby urządzenia powróciły do warszawskich właścicieli w doskonałym, w pełni sprawnym stanie.

Obiady z dowozem Poznań

Obiady na dowóz
Jeżeli szukają Państwo dobrego jedzenia na terenie Poznania i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej firmy. W obecnych czasach catering stał się jedną z najpopularniejszych form, dzięki którym mogą Państwo zaoszczędzić m.in. swój cenny czas. Organizujemy i obsługujemy także wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Pełna oferta przedstawiona została na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

Zabawa w klubie

Restauracje z muzyką na żywo Kraków
Takich lokali rozrywkowych jak nasz pozostało na mapie stolicy Małopolski niewiele. Restauracje z muzyką na żywo w Krakowie to rzadkość, ale wierzymy w to, że na miejsca takie jak nasze, ciągle jest zapotrzebowanie. Spożywanie kolacji ze znajomymi przy akompaniamencie instrumentów, to pomysł na spędzenie ciekawego wieczoru w klimatycznej piwnicy w historycznej części miasta.