Firma cateringowa
Zapraszamy wszystkie firmy, instytucje, a także Klientów prywatnych do korzystania z naszej firmy cateringowej Vita Service - profesjonalnych usług, dzięki którym będziecie Państwo mieli możliwość zaopatrzenia dowolnej uroczystości oraz konferencji w najsmaczniejsze przekąski, dania główne, a także desery. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę, bardzo atrakcyjne ceny, a także bardzo szybie dostarczanie potraw we wskazane miejsce. Rozbudowane menu z różnorodnymi potrawami z pewnością spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Swoją siedzibę posiadamy na terenie Wrocławia.

Fronty kuchenne

Fronty drewniane
W naszej ofercie produktowej znajdziecie między innymi stylowe i funkcjonalne fronty drewniane, które doskonale prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach. Powstają one z polskich surowców, a również zagranicznych (w tym egzotycznych). Oferowane przez nas produkty różnią się przede wszystkim ubarwieniem oraz rodzajem usłojenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami z serii Azja, Bolonia, Marynika, Tacoma, Cameron oraz wieloma innymi. Zapewniamy szybką i fachową obsługę (wraz z montażem).

Oferta dla Pary Młodej

Sala weselna Kraków
Szukają Państwo miejsca, które sprosta presji w tym wyjątkowym dla Państwa dniu? Sala weselna, która stanowi część naszej krakowskiej restauracji to doskonała propozycja. Na miejscu oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Pomieszczenia dekorujemy zgodnie z Państwa życzeniami oraz dbamy o to, by wszystko było po Państwa myśli.

MAKO - zakłady produkujące słodkości

Producenci słodyczy
Już od 1978 roku zajmujemy się wytwarzaniem najwyższej jakości wyrobów cukierniczych. Zakłady Cukiernicze "MAKO" Sp. z o.o. to doświadczeni producenci słodyczy, korzystający z wieloletniego doświadczenia w branży, a także z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Nasze usługi wyróżniają się w pełni profesjonalną obsługą, terminowością oraz doskonałą jakością proponowanych wyrobów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo różnego rodzaju tzw. ciepłe lody, a także rurki nadziewane, bezy, słodkości kukurydziane oraz ptysiowe.

Sprzedaż ormiańskiego chleba

piekarnia ormiańska Warszawa
Lawasz to niezwykle uniwersalne pieczywo, które oferuje piekarnia ormiańska z Warszawy. Nasz chleb tworzymy w formie podłużnych placków - ciasto wyrabiamy ręcznie i nie korzystamy z przetwarzanych składników. Jego świeżość utrzymuje się przez wiele dni, wystarczy lekko skropić pieczywo wodą i przykryć na kilka minut, a odzyska miękkość.

cukier w saszetkach
Nasza firma Braco oferuje pakowanie produktów w saszetki. W ofercie między innymi krystaliczny cukier biały, który stanowi doskonałą alternatywę dla cukru trzcinowego. Poszukujesz firmy, które zajmuje się pakowaniem i nadrukiem na produktach typu paluszki? Skorzystaj z naszej oferty firmy Braco! Zapraszamy.