Litery przestrzenne

Litery 3d
Chcecie Państwo w atrakcyjny sposób wyeksponować logo Waszej firmy i przyciągnąć tym samym uwagę klientów? Litery 3D, jakie realizujemy w zakresie działalności firmy 3DLED Arkadiusz Kudyba to rozwiązanie, w obrębie którego możecie Państwo liczyć na atrakcyjne realizacje ściśle dopasowane do charakteru Waszego zamówienia. Wykonujemy między innymi rozwiązania podświetlane czy blokowe, dzięki którym nazwa Waszego przedsiębiorstwa będzie wyróżniać się w każdej przestrzeni. Znajdziecie nas w Tomaszowie Lubelskim.

Zaprezentuj plakat

Stojaki na plakaty
Nie każdy poster zawieszony na ścianie jest zauważalny ani też atrakcyjnie się prezentujący. Umieszczenie go na szybie - drzwi lub witryny sklepowej, również nie gwarantuje oczekiwanego efektu. Doskonałym jednak rozwiązaniem jest stojak na plakaty. Zajmuje on stosunkowo małą przestrzeń, daje się łatwo transportować i w ciekawy sposób pozwala na zaprezentowania informacji.

Flagi reklamowe - http://www.okopowaflagi.pl/

Flagi reklamowe
Profesjonalne flagi reklamowe, które znajdują się w ofercie naszej firmy to produkty niepowtarzalne, które doskonale sprawdzą sie jako ozdoba różnego rodzaju budynków, czy obiektów targowych. Zapewniamy, że będą one pozwalały na jeszcze lepszą identyfikację wizualną Państwa firmy, dzięki wykorzystaniu logo, hasła reklamowego, czy też innej grafiki. Jesteśmy przekonani, że nasze flagi reklamowe to produkty najwyższej jakości, które będą satysfakcjonować Państwa swoimi funkcjami. Serdecznie zapraszamy.

PaperPlane - profesjonalne usługi poligraficzne

Druk plakatów Warszawa
Zarówno osoby prywatne jak i różnego rodzaju firmy zachęcamy do skorzystania z usług poligraficznych firmy PaperPlane. Naszą specjalnością jest druk plakatów w Warszawie, wykonywany na wysokiej jakości papierze. Klientom oferujemy kilka odmiennych formatów oraz realizację zleceń w różnych nakładach. Zapraszamy na naszą stronę.

Artykuły reklamowe

Naklejki reklamowe
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszych specjalistów od marketingu. Proponujemy najlepsze naklejki reklamowe wypukłe bądź 3D, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na skuteczne działania promocyjne, za pomocą wręczania tych estetycznych gadżetów potencjalnym klientom.

Kasetony podświetlane
W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze kasetony podświetlane! Exact Company proponuje tylko sprawdzone rozwiązania, korzystne dla każdego klienta. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami! Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

LD Print

Produkcja materiałów POS
Nieprzeciętna forma, zaskakująca konstrukcja oraz wyrazistość - to wszystko jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować. Materiały POS, wykorzystywane przez projektantów i specjalistów LD Print do tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych stanowisk promocyjno-handlowych, okazują się niezwykle skutecznym rozwiązaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się podkreślić to, co dla danej marki najbardziej charakterystyczne. Dbamy również o funkcjonalność przygotowywanych przez nas realizacji.

Gadżety firmowe

Filiżanki reklamowe
Przedsiębiorcom oferujemy szeroką gamę gadżetów, w których skład wchodzą różnego rodzaju naczynia, w tym filiżanki reklamowe, kubki, kufle i szklanki. Są one wykonane z dobrej jakości materiałów, dlatego doskonale sprawdzą się w biurze lub przy spotkaniach biznesowych odbywających się w Państwa firmie.

producent opakowań

drukarnia fleksograficzna
Nasza firma to doświadczony twórca opakowań, a także drukarnia fleksograficzna. Jako producent od lat kompleksowo realizujemy zlecenie każdego klienta, wykonując szereg zadań – od projektu graficznego, przez jego wykonanie, po terminowe dostarczenie do klienta. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów dzięki standardom jakości i bezpieczeństwa, które wdrażamy w procesie produkcyjnym.