http://www.adwokat-maskalska.pl/

Adwokat Solec Kujawski
Działająca w Bydgoszczy kancelaria adwokacka preferuje m.in. sprawy związane z prawem gospodarczym. Prawnik pomaga założyć przedsiębiorstwo, przygotować uchwały i regulaminy wewnątrz firmowe, a także dokumenty związane z bieżącym funkcjonowaniem firm oraz spółek. Zajmuje się on również rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Osoby prowadzące swoją działalność mogą się do niego zgłosić, w celu uzyskania pomocy w windykacji należności. Szczegółowy opis oferty znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Radca Jakub Cebula i Współpracownicy

prawnik it
Świadczone w kancelarii usługi obejmują obsługę firm w zakresie przepisów spółkowych i gospodarczych, a także Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Pracy, wraz z zakresem ochrony własności intelektualnej. Radca prawny Jakub Cebula wraz z współpracownikami zajmuje się w Krakowie windykacją należności, opracowywaniem i negocjowaniem umów, sporządzaniem różnego rodzaju wewnętrznych dokumentów firmowych, w tym uchwał oraz regulaminów, a także doradztwem w zakresie przepisów dla dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych.

Wparcie prawne dla ośrodków badawczych

Prawnik badania kliniczne
Usługi świadczone przez naszą kancelarię obejmują wsparcie dla instytutów naukowych oraz ośrodków badawczych. Pomagamy w sytuacjach, w których potrzebny jest prawnik: badania kliniczne których finansowanie należy wynegocjować, umowy wymagające zaopiniowania czy sporządzanie umów z podmiotami zewnętrznymi i podwykonawcami.