Pomoc prawna

Kancelaria radcy prawnego Łódź
Nasze siedziby znajdują się w Łodzi, Radomiu oraz w Warszawie. Kancelaria radcy prawnego zajmuje się udzielaniem porad, wyjaśnianiem przepisów oraz przygotowywaniem dokumentacji. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych w sposób długoterminowy lub doraźny. Prosimy o ustalenie terminu spotkania z wyprzedzeniem.

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz
Adwokat Dorota Paczkowska udziela porad prawnych w kancelarii zlokalizowanej w Bydgoszczy, zajmuje się ponadto windykacją należności oraz pomocą w egzekwowaniu odszkodowań. Usługi świadczone są zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Klienci mogą także zdecydować się na zasięgnięcie porady online.

Ubezpieczenia i zatrudnienie

doradztwo z zakresu prawa pracy
Zapewniamy konsultacje i doradztwo z zakresu prawa pracy. Wyjaśniamy zawiłe i niejasne przepisy regulujące kwestie zawodowe. Ponadto reprezentujemy zatrudnionych, gdy występują o ubezpieczenia społeczne, takie jak renty i emerytury. Zajmujemy się nieprawidłowościami w zakładach np. mobbingiem czy dyskryminacją.

Przekłady tekstów dla przedsiębiorstw

Tłumaczenia dla firm Wrocław
Szukasz profesjonalnej agencji, która przełoży teksty na inny język? Oferujemy tłumaczenia dla firm na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, doskonale zorientowanymi w specyfice biznesowej terminologii. Znajomość języka to jedno, ale umiejętność prawidłowego przekładania materiałów biznesowych to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Współpracujemy z wieloma przemysłami we Wrocławiu, dostarczając precyzyjne i terminowe translacje.