http://www.adwokat-maskalska.pl/

Adwokat Solec Kujawski
Działająca w Bydgoszczy kancelaria adwokacka preferuje m.in. sprawy związane z prawem gospodarczym. Prawnik pomaga założyć przedsiębiorstwo, przygotować uchwały i regulaminy wewnątrz firmowe, a także dokumenty związane z bieżącym funkcjonowaniem firm oraz spółek. Zajmuje się on również rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Osoby prowadzące swoją działalność mogą się do niego zgłosić, w celu uzyskania pomocy w windykacji należności. Szczegółowy opis oferty znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Pomoc prawna

Kancelaria radcy prawnego Łódź
Nasze siedziby znajdują się w Łodzi, Radomiu oraz w Warszawie. Kancelaria radcy prawnego zajmuje się udzielaniem porad, wyjaśnianiem przepisów oraz przygotowywaniem dokumentacji. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych w sposób długoterminowy lub doraźny. Prosimy o ustalenie terminu spotkania z wyprzedzeniem.

Ochrona osób i mienia

firma ochroniarska Warszawa
Nasza warszawska spółdzielnia zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego. Do naszych codziennych zadań należą konwoje, monitorowanie obiektów, obsługa parkingów czy deponowanie kluczy, ale także, jako firma ochroniarska, dostarczamy nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Adwokat Bydgoszcz
Adwokat Dorota Paczkowska udziela porad prawnych w kancelarii zlokalizowanej w Bydgoszczy, zajmuje się ponadto windykacją należności oraz pomocą w egzekwowaniu odszkodowań. Usługi świadczone są zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Klienci mogą także zdecydować się na zasięgnięcie porady online.

Ubezpieczenia i zatrudnienie

doradztwo z zakresu prawa pracy
Zapewniamy konsultacje i doradztwo z zakresu prawa pracy. Wyjaśniamy zawiłe i niejasne przepisy regulujące kwestie zawodowe. Ponadto reprezentujemy zatrudnionych, gdy występują o ubezpieczenia społeczne, takie jak renty i emerytury. Zajmujemy się nieprawidłowościami w zakładach np. mobbingiem czy dyskryminacją.

Radca prawny Konin
Profesjonalna obsługa prawna jest w dzisiejszych czasach niezbędna, kiedy dochodzi do wykroczeń oraz konieczności zmierzenia się z wymiarem sprawiedliwości. Zuzanna Gadzinowska-Hypki to radca prawny, świadczący usługi zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Prowadzi sprawy, a oprócz reprezentowania przed sądem, tworzy również dokumentację, wnioski oraz bierze udział w negocjacjach ugodowych.