http://www.adwokat-maskalska.pl/

adwokat Solec Kujawski
Działająca w Bydgoszczy kancelaria adwokacka preferuje m.in. sprawy związane z prawem gospodarczym. Prawnik pomaga założyć przedsiębiorstwo, przygotować uchwały i regulaminy wewnątrz firmowe, a także dokumenty związane z bieżącym funkcjonowaniem firm oraz spółek. Zajmuje się on również rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Osoby prowadzące swoją działalność mogą się do niego zgłosić, w celu uzyskania pomocy w windykacji należności. Szczegółowy opis oferty znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Grenda - ochrona prawa autorskiego

rzecznik patentowy warszawa
Co jakiś czas, nagłówki prasowe informują o procesach sądowych, dotyczących sporów na tle własności intelektualnej. Niestety wciąż wiele osób nie docenia wysiłku, jaki został włożony w powstanie dzieła literackiego czy też znaku towarowego, i bez zezwolenia wykorzystuje go w swoich pracach. Dlatego Kancelaria rzecznika patentowego Grenda udziela porad w zakresie ochrony praw autorskich oraz reprezentuje Klientów w procedurze rejestracji swoich wzorów użytkowych i innych projektów. Pełny zakres obowiązków został zamieszczony na stronie internetowej.

Radca Jakub Cebula i Współpracownicy

prawnik it
Świadczone w kancelarii usługi obejmują obsługę firm w zakresie przepisów spółkowych i gospodarczych, a także Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Pracy, wraz z zakresem ochrony własności intelektualnej. Radca prawny Jakub Cebula wraz z współpracownikami zajmuje się w Krakowie windykacją należności, opracowywaniem i negocjowaniem umów, sporządzaniem różnego rodzaju wewnętrznych dokumentów firmowych, w tym uchwał oraz regulaminów, a także doradztwem w zakresie przepisów dla dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych.

Warszawska kancelaria adwokacka

Adwokat prawo karne Warszawa
Nasza kancelaria świadczy usługi z różnych dziedzin zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Prawo karne, cywilne, pracy - to tylko niektóre z naszych specjalizacji. Zajmujemy się również sprawami rodzinnymi i opiekuńczymi, spadkowymi, administracyjnymi oraz związanymi z nieruchomościami. Mamy także specjalną ofertę dla przedsiębiorców. W celu skontaktowania się lub zasięgnięcia porady, można odwiedzić naszą siedzibę w Warszawie lub skorzystać z internetowego formularza kontaktu. Adwokat odpowie niezwłocznie po wykonaniu analizy zadanego problemu.

Rekompensata za uszczerbek na zdrowiu

Odszkodowania za błędy medyczne
Uszczerbek na zdrowiu (uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia czy jakiekolwiek inne powikłania), którego doznaliśmy w wyniku niedopatrzenia czy pomyłki lekarza daje nam prawo do ubiegania się o zadośćuczynienie. Odszkodowania za błędy medyczne mają za zadanie pokryć koszty leczenia, hospitalizacji czy długiej rehabilitacji.

Wparcie prawne dla ośrodków badawczych

Prawnik badania kliniczne
Usługi świadczone przez naszą kancelarię obejmują wsparcie dla instytutów naukowych oraz ośrodków badawczych. Pomagamy w sytuacjach, w których potrzebny jest prawnik: badania kliniczne których finansowanie należy wynegocjować, umowy wymagające zaopiniowania czy sporządzanie umów z podmiotami zewnętrznymi i podwykonawcami.

Prawnik dla przedsiębiorców

Usługi prawne dla firm
Kancelaria zapewnia pomoc polskim inwestorom działającym na terenie Hiszpanii. Świadczy doradztwo przy przetargach oraz wspiera realizację umów kupna i sprzedaży różnorodnych nieruchomości. Usługi prawne dla firm obejmują zakres prawa handlowego i spółek - w tym także komandytowych z udziałem osób prawnych.